Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

De nem azzal nyitott, hogy szia barákoznék mert szuper a pulcsid ami alapján te is ezt vagy ezt szereted (csak egy példa) hanem közölte hogy mióta beléptél téged néz, és nagyon tetszel neki. Megadnád e az elérhetőségedet. Tehát nyilván azért kéri el mert tetszel neki. Na itt merül fel egy emberben hogy azt mondja, bocsi nem, mivel itt áll a barátom mellettem.

Nem házasságot ajánlott vagy hogy járj vele, igaz. De fordított estebe, ha egy csaj odament volna a pasidhoz, hogy de jól nézel ki, bámullak mióta itt vagy, megadod a számod? Te hogyan reagáltál volna? Erre azért kíváncsi lennék

2020. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%

Tudod valami nagyon elment nálad a szocializáció során. A "tetszel", meg az "add meg az elérhetóséged", azt jelenti, hogy ismerkedne veled. Ezt te is nagyon jól tudod, hiszen egyből levágtad, hogy azért nem írt mert látta, hogy kapcsolatban vagy.

Tehát most adod a hülyét, vagy komolyan ennyire nem érted az emberi kapcsolatok működését?

A srác jogosan hitte, hogy minimum egy randi lehet a dologban és ezt a párod is tudja. Tehát egy körrel két embert sértettél meg, a srácot át is vetted. Most jogosan gondolhatja, hogy jót szórakoztál rajta.

A "hogy került volna szoba" kérdésre az a válasz, hogy neked kellett volna közölnöd. Kutya kötelességed minden próbálkozóval közölni ezt, hogy ne hitegesd. Ha te ezt magadtól nem érzed, akkor én se értem a párod miért van még veled.

2020. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a másik oldalról a dolgot. Ha a párodhoz odalépne egy dögös magas nagy mellű szőke azzal, hogy amióta beléptél az ajtón csak téged figyellek és add meg az elérhetőségeidet benned nem ébredne gyanakvás? Miért adta meg? Talán szívesen dugna egy jót a csajjal? A csaj szívesen leszopná? Gondolkozz!
2020. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Mindegy en akkor is szeretnem jova tenni de nem tudom mit mondjak meg neki 😞
2020. aug. 18. 09:22
 15/69 anonim ***** válasza:
33%
Barátod se csúcskategória mert az önérzetprotokoll szakítást írna elő de fél hogy elbukna ha vissza kéne mennie az “éhezők viadalába“ új csajt szerezni. Ez az udvarias korodbeli sem rutinos mert kb köztudott hogy minden fiatal lány akitől nem hányunk az együtt van valakivel ezért ilyenkor biztosra kell menni (hogy nincs jelen a kan) feszkókerülés érdekében
2020. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
40%
Ha nincs ott a pasid,akkor osztogasd a teloszámod.
2020. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod. A párod bizalma megtört, ez nem helyrehozható.

Annyit tehetsz, hogy elmondod neki, hogy átgondoltad, érted miért volt gond amit csináltál (bár szerintem még mindig fogalmad sincs róla) és ennek fényében ez többet nem fordul elő. Nem család meg, nem is tervezed, szereted őt és szeretnél bizonyítani. Ezt mérlegelje.

Hogy tud-e újra bízni benned, azt csak ő tudatja. De egy ilyen bocsánatkérés, beismerés, ígéret kombo javíthat a helyzeteden.

2020. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem kell már mondanod semmit. A tetted mindent elmondott rólad. Tudod, a bizalom nagyon törékeny dolog. Ha egyszer is eljátszod, onnan már nehéz a visszaszerzése, sok embernél nem is sikerül. Remélem megtanulod a leckét egy életre.Már csak a remény marad hogy kapsz még egy esélyt. Én mondjuk nem adnék neked, mert nem hiszek a csodában.


45/N

2020. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha valaki képtelen ismerkedni akar veled és van barátod, akkor azt mondod, hogy 'bocsi, van barátom'.


Az még egyenesen nonszensz, hogy a barátod jelenlétében odaadod az elérhetőséged egy téged felszedni akaró sracnak.


23l

2020. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Igen igy ertem es igazatok van. Marmint abba nem gondoltam bele hogy forditva mi lenne. De ha hasonlo lett volna a beszelgetes akkor egyaltalan nem zavart volna.


Oszinten engem meglepett hogy nem irt. Foleg azert mert nem akartam tole semmit max beszelgettunk volna. Es tudom hogy azert nem irhatott mert latta a kepeimet a baratommal. De csak erre kovetkeztetek. Eloben nem akartam mondani mert az szerintem nagy bunkosag es megalazo ugy elkuldeni valakit hogy bocs van baratom. Mikozben o nem is mondott semmi olyat. Egyebkent pedig tetszhet akkor is valaki ha nem vagytok olyan kapcsolatban.

2020. aug. 18. 09:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!