Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
94%

Azt a mindenit, te nem vagy százas, tényleg, szerintem ez valami kamu troll...

Melletted áll a pasid és elkezdesz mással ismerkedni? Hát hol vagy te? Jól vagy amúgy? És itt most hagyjuk, hogy megsértődött a párod de basszus kapj már a fejedhez, ezt nem jóvátenni kell hanem ilyet soha a büdös életben nem csinál egy értelmes nő, meg fogsz lepődni, akkor sem, ha van valakije...!

Ennyi ésszel szabadlábon, úristen.


40N

2020. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, teljesen taccsra vágtál, frankón ha a pasid nem lett volna ott még a sorban megbeszéled a randit is? Vagy wtf?
2020. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:
Bocsi nem akarok beledkotni csak annyit szeretnek hozzafuzni hogy nem ismerkedtem elotte csak az elerhetosegeim adtam meg es a fiu nem tudta hogy ki(k) allnak mellettem.
2020. aug. 18. 10:14
 44/69 A kérdező kommentje:
Nem beszeltem volna vele randit. Ha elhivott volna randizni akkor elutasitottam volna termeszetesen.
2020. aug. 18. 10:15
 45/69 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem esett le, hogy a srác nyilvánvaló ismerkedési szándékkal ment oda hozzád? Amelyben benne van az, hogy ő esetleg össze szeretne jönni veled, de minimum megdugni?
2020. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%

#44


Na most ez pont az, hogy ezt már nem tudod bebizonyítani úgy, hogy hihető is legyen. Random embernek sablonos bókok után megadni az elérhetőségedet abszolút nem hihető rengeteg ember számára, hogy te nem akarnál tőle semmit. Ha valóban nem akartál volna akkor nem adsz neki semmilyen elérhetőséget. Ezt fogadd el. Nem mindenki most jött a falvédőről, hogy elhiggyen mindent mindenkinek. Jogos a barátod és az itteniek kételkedése a viselkedésed miatt.

2020. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem én megcsaptam volna a srácot, mikor nyitja a száját. El sem jutott volna ebbe a fázisba a szitu. Bár mondjuk, az én csajomhoz nem szoktak odajönni ha ott vagyok mellette.
2020. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
80%

47es. Nem attól lesz jó a kapcsolat, vagy hűséges a párod, hogy jól körbe hugyozod a területed.

Kérdező, szerintem a vacsi jó ötlet. Csak közben figyeld a párod reakcióit is. Ha nem akar beszélgetni, nem vágyik most a társaságodra, ne akaszkodj a nyakába. Mindenki máshogy tudja lerendezni ezeket magában.

Ha tolakodó vagy, azzal csak rontasz a helyzeten. És ne magyarázkodni. Azt már megtetted korábban. Gondold végig mit akarsz mondani és lényegretörően beszélj. Ne hát az volt, meg úgy gondoltam, meg esetleg és talán.... Hanem konkrétan azt amit leszűrtél abból, amit a párod mondott és abból, amit itt olvastál.

Ígéretet tegyél (őszintén, ne csak azért mert elvárt) és biztosítsd arról, hogy tudod, hogy idióta voltál. Ha túl ragozod az megint mosakodásnak fog hatni és borítékolhatóan ugyanazt ered el, amit itt kaptál.

2020. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
87%
Utolsóval egyetértek. Egy lényegretörő, "drágám, elgondolkodtam azon, ami történt, már belátom, hogy hülye voltam, és miért esett ez neked ilyen rosszul, többé nem fog hasonló sem előfordulni, nagyon szeretlek, remélem, meg tudsz ezért nekem bocsátani" baromi sokat jelenthet, de csak ha tényleg felfogtad, hogy mi volt a gáz a viselkedésedben, és tényleg tudod vállalni, hogy nem fog többször előfordulni.
2020. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
42%
#48, 49.igen😃 az élet benneteket igazol😄😄😄😄😄. Nőt soha nem bántottam és nem is vagyok bunkó sem. De senki nem fog megalázni azzal, hogy ott vagyok a barátnőmmel és odajön a nyikhaj udvarolni, engem levegőnek nézve. Hidd el, a nők értékelik ha határozott, férfias a párjuk. Ha csaj meg menni akar, ráadom a kabátot.
2020. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!