Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
75%
Ja. Faszról-faszra röpködnél. Rüfke.
2020. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
86%
Kellemetlen helyzetbe kerültél. Szerintem nem veszett fejsze nyele még a kapcsolatod, de nagyon oda kell tenned magad.
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát te még mindig nem érted :D ezzel nem lehet itt mit kezdeni. Ha nem akarod felfogni, miért eshetett rosszul, csak gyártod a kifogásokat hogy mégis miért van teljesen rendben. És még csodálkozol miért nem írt a srác :D

Azért remélem egyszer megérted

2020. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Rendben es koszonom a tanacsokat. Megprobalom meg elmondani hogy nem akartam ot megcsalni es szeretem stb. Viszont ma estig dolgozik majd 6 utan er haza. Es azon gondolkodtam hogy csinalok valami kajat meg veszek neki ajandekot valamit. De nem tudom hogy 1) mit is adhatnek neki? 2) hogy lenne e ertelme.
2020. aug. 18. 09:35
 25/69 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csak egy kötényben várd a vacsorával. Az elég meglepi. Mondjuk előtte kényeztesd kicsit. Tudod: teli has, üres zacsi.
2020. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:
Ertem hogy miert eset rosszul neki de nem akarok a baratommal szakitani vagy megcsalni massal. Meg az jutott eszembe hogy a jelszavaimat megadom neki csak nem tudom hogy erdekelne-e ez is. Nagyon merges meg. Alig kommunikal velem es tavolsagtarto.
2020. aug. 18. 09:39
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után ne csodálkozz, hogy távolságtartó...
2020. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora veréb csicska a pasid...én konkrétan utoljára még jól megdugtalak volna este, reggel meg szépen elküldelek az anyádba.
2020. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmat 5 másodperc alatt el lehet játszani. Visszaszerezni már sokkal hosszabb idő.
2020. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

“Eloben nem akartam mondani mert az szerintem nagy bunkosag es megalazo ugy elkuldeni valakit hogy bocs van baratom.“


Mégis mi abban a bunkóság és megalázó, hogy megmondod az illetőnek, hogy nem akarsz ismerkedni, van barátod. Nagyon ostoba nő vagy.

Ajándék helyett meg inkább gerencet kéne venned meg agyat, mert azok látszólag nincsenek. Persze, ha ezt a párod tette volna veled, te már ott helyben kiverted volna a cirkuszt.

2020. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!