Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
71%

A vacsi jó ötlet. Az ajándékot hagyjad, olyan mintha még akarnád venni őt. A megcsaló férjek szoktak a filmekben drága ékszert venni az asszonynak.

Aztán a vacsi után, ha úgy látod nyitottabb, lehet beszélni erről. Bár szerintem a jelszó megadás komoly öngól. Onnantól soha többet nem lesz magánszférád, hiszen a gyanú árnyéka nélkül nem vonhatod vissza a belépési jogosultságát. Ráadásul ez csak sebtapasz, nem a valós probléma megoldása, csak tüneti kezelés.

Arról nem is beszélve, hogy ha értelmes felnőtt ember, nincs is igénye ellenőrizgetni. Ahol ez az igény felmerül, ott nincs bizalom. Bizalom nélkül meg az értelmes emberek nem tartanak fenn kapcsolatot. De ha ez még nagyon friss lehet, hogy jobb ha nem nyaggatod,hanem hagyod, hogy rendezze magában mit is érez.

2020. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Igen tudom raadasul szeptemberben megyek el par honapra es addigra jo lenne ezt rendbe hozni. Csak november kozepen jovok vissza es nem akarok ugy "elvalni" tole hogy igy vagyunk.
2020. aug. 18. 09:47
 33/69 A kérdező kommentje:
Pontosan azert irtam hogy nem biztos hogy lenne ertelme. A baratom sosem kert ilyenre hogy adjam meg a jelszavaim stb es szerintem nem akarna megfosztani ennyi maganszferatol. Errol beszeltunk mar csak regen. Igy inkabb a kaja meg az ajandekban gondolkodtam. Ajandeknak konyvet akartam. Marsbeli kronikak sorozat egy kotet. Ezt olvassa/olvasta de nincs meg az osszes resze.
2020. aug. 18. 09:52
 34/69 A kérdező kommentje:
Vagy a konyv sem jo otlet ilyenkor?igazabol nem tudom mit csinaljak. Sosem voltam ilyen helyzetben. Szerintem a vacsi az keves lesz. Hiszen mindig fozok valamit ha nem is mindennap.
2020. aug. 18. 09:54
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom hogy nem vagy százas. Nyugodtan megmondhattad volna, hogy bocs, foglalt vagyok. Miután mondta, hogy tetszel neki, mégis szerinted mit akarna tőled? Nem az időt vagy az utat a metróhoz megkérdezni...

Aztán csodálkozol, hogy a másikat vérré aláztad és miért nem lehet kiengesztelni...

Mondjuk töröld le a pasit a szociális médiákról kezdetnek, aztán most teperje, de azt se csodálom, ha idővel szakít, mert nem tud már megbízni benned.

2020. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság azt mondani egy ismerkedési szándékra, hogy van barátod, miközben van barátod?! Ekkor a srác tudomásul veszi hogy ne próbálkozzon, a párod meg megerősödik benne hogy szereted. Te most futtattál egy felesleges kört a sráccal mert azt hitte van esélye, a párodat meg vérig sértetted mert úgy viselkedtel mint akit bárki elvihet. Szóval melyik a bunkóság igazából?


Legyél vele őszinte, mondd meg amiket itt leírtal de lehet hogy ez már menthetetlen.

2020. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismeretlent nem akartál megalázni, de a barátodra nem gondoltál, őt aláztad meg ezzel a helyzettel, aztán nem érted, hogy miért viselkedik így. 👏
2020. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam az ajándék nem jó szerintem. Nem az anyukája vázáját törted össze. Számomra plusz sertés lenne, hogy egy könyvvel szerinted ezt el lehet intézni. Mert az ajándék ezt sugallja.
2020. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg nem értem miért nem írt a srác.

Az olyan csajt, aki a nagyon tetszel, megadod a számod után elérhetőséget ad, úgy, hogy a pasija ott áll mellette azt simán le lehet kúrni, legfeljebb nem marad éjszakára, mert várja a pasija.

2020. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
Uh ertem igazad lehet. De akkor a vacsorat azert csinaljam meg? Mert akartam valami diszitest is. Delutan megyek a boltba es veszek sutit is neki. :)
2020. aug. 18. 10:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!