Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
94%

"nagy bunkosag es megalazo ugy elkuldeni valakit hogy bocs van baratom. "


Nem. Nem az. Senkivel nem kötelező ismerkedned és megadni az adataid.

Magyarazkodnod sem kell. Azt sem kell mondanod, hogy van barátod. Semmi köze hozzá. Elég egy "bocsi, de nem".


Tanulj meg nemet mondani és megvédeni a privát életed.

2020. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
.....verekedéssel lenyűgözöm a párom, de ha mégis menni akar.... az hogy? Valahogy úgy harcias kommentelő hogy a csaj nem a kakaskodást értékeli hanem hogy jobb parti vagy mint a másik első blikkre, mindegy hogy boxolsz csárdás jársz vagy épp előveszel egy jojot.... ha pedig a másik ürge sármosabb akkor adhatok azt a kabátot mindegy hogy mit csinálsz (box, csárdás, jojo)
2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem megcsalás. Csak szimplán görénység amit csináltál.

Te amúgy látod is milyen szánalmas vagy? A srác azért kérte el az elérhetőséged mert TETSZEL neki. Nem barátkozni akartXD

2020. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon meggondolatlan húzás volt az, hogy féltetted szegény random sràc érzéseit, ezért cselekedtél úgy ahogy. De hogy a párodat megalázod ezzel, aki ott áll melletted, plusz a bizalmát eljátszod az nem érdekes? Furán vagy bekötve...
2020. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
86%

Pár év s a kedvességed a lefekvésig is elnyúlik ott szétcsúszó lábakkal:DDD

Nehéz azt mondani a májadnak, ha kuncsorognak, hogy "köszönöm, de van párom!"???


Aztán, ha annyira zavarna, akkor a mekimajmot törölnéd ismerőseid közül..., de jó a sok szamár az istállóban, ha a lovacska esetleg ki lesz rúgva vagy lelép, ha megjön esze;)


Csoda, hogy még nem vágott ki, mint a sz@ros macskát szokták...

2020. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%

Merhetetlenul bunko voltal a parodal szembe, de a valaszaidbol lejott hogy legalabb ilyen buta is vagy.

A baratod kidob a fenebe ha van esze es valamivel ertelmesebb nalad

2020. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
63%

#55

Nem kell annak pár év... És ezt nőként írom.

2020. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, a faszid helyében már haza se mentem volna veled, hanem hagytalak volna ott a francban, vigyen, aki akar. Mert láthatókag téged lehet vinni, mert 'hat o biztos nem tudta, hogy o az én párom' (és? És ettől még te se tudtad, hogy van pasid?). İlyen pofátlanul megalazni azt a férfit akit elvileg szeretsz. Hát, nekem volt kínos olvasni.
2020. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem kezdi rögtön házassági ajánlattal, ha oda megy valakihez. Mindneki először azzal kezdi, hogy elkéri az elérhetőségeid, aztán jön a randi és így tovább... Szóval szerintem elég egyértelmű volt, hogy ez az idegen srác ismerkedni akar veled. Ha elkéri az elérhetőségeid az egyenlő azzal, hogy randira akar hívni. Ez ilyen egyszerű és ez egyből lejött a barátodnak is.

Ne legyünk már naivak, ha egy fiu odamegy egy lányhoz, akkor azt nem azért teszi, mert csak barátkozni akar, hanem többről van szó.


Egyébként nekem ebből az egész kimagyarázásból az jön le, hogy neked is szimpatikus a srác és egy kis netes flörtölgetés még bele is férne, mert te ezt még nem tekinted megcsalásnak, viszont könnyen ahhoz vezethet és ezzel tisztában van a barátod is. Ezért akadt ki, hiszen arra gondol, hogy ha ilyeneket művelsz miközben ő ott van, akkor mit csinálsz olyankor, amikor ő nincs ott.

Szegény barátodat kellemetlen helyzetbe hoztad, a másik srác meg akár könnyűvérűnek is gondolhat ezek után.

2020. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%

57


Próbáltam jóindulatú lenni;)

2020. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!