Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a nőd klasszisokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőd klasszisokkal jobban nézne ki nőben, mint te férfiban, bántana ha néha kalandozna?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje vagyunk házasok. Én elég jó nő vagyok a visszajelzések alapján, de hűséges. A párom is az. De neki lehetősége sem lenne. Nem a nők álma. Engem ez sosem érdekelt, a személyiségébe szerettem bele nem a külsejébe, igényes, jól öltözik, nekem ez elég.

Viszont engem meg sokan megkörnyékeznek, emiatt nagyobb a kísértés is. Néha azt kívánom bárcsak nyitott kapcsolatunk lenne, vagy legalább elengedne egy házaspárhoz harmadiknak vagy bármi, de neki ez eszébe se jut szerintem, mivel ugye őt nem éri kísértés.


2020. aug. 15. 22:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu nálunk. Jobb nő vagyok, mint ő férfiben. Nem szokták megnézni, ráadásul nem az a csajozós típus, még a flörtölés se megy neki semennyire.

Rám főleg mostanában elég sokan hajtanak elég komolyan. 12 éve vagyunk együtt 2 gyerekünk van

De én nem fogom megcsalni, bármennyire is lenne rá lehetőségem. Szerintem nem szabadna azon múlnia, hogy te jobb nő vagy mint ő pasiban. Ez a tiszteletről és a szeretetről szól.

Szereted e annyira hogy ne bántsd meg. Ne mondd hogy nem bánná, nincs olyan ember , akinek nem fájna ha megcsalnák.

Én nem tenném ezt meg vele, hiába van rá lehetőségem

2020. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok egy lánykori Brigitte Nielsen, de soha eszembe nem jutna olyan fickóval megházasodni, akit nem tartok jóképűnek.

Mondjuk olyan felállásnál, mint a ti házasságotok, a pasas anyagi helyzete is közrejátszhat. Sok ilyet láttam már.

2020. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk semmije se volt. Tény hogy az evek során anyagi biztonságot is teremtettünk (ő többet keres jóval mint én de abszolút nem tud bánni a pénzzel, én meg beértem volna egy eladói állással ha ő nincs és valószínű teljesen nullán lennék ha ő nem hozza ki belőlem a maximumot... szóval együtt értük el amink van, egymás kompenzálásaval). Nem a pénzért vagyok vele, mikor megismertem teljesen lenyűgözött a stílusa, az hogy mekkora jó szíve van, hogy olyan sokat tud a világról, és értelmes, mai napig mindig tudunk beszélgetni sosincs csönd. Ezekbe az értékekbe szerettem bele akkor, elnyomva egyéb vágyaim, meg az alab habitusom mi szerint sajnos gyenge vagyok ha magamat kell e téren kontrollalni. Ez van mit tehetnék? Közös életünk van gyerekekkel amit nem hagy csak úgy ott se ő se én. Próbálom kiírni magamból az is segít.
2020. aug. 16. 08:28
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Előbb vagy utóbb de meg fogod csalni a férjedet,az agyad már dolgozik rajta.

Most állnak össze a fejedben az érvek és az ellenérvek amiket majd úgy csavargathatsz ahogy azt az önigazolásod éppen megkívánja.Itt az elején még akár le is állhatsz de nem fogsz,mert szerinted ez neked jár hiszen te egy jó nő vagy..

2020. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen. Járna nekem/nekünk szexuális élmény. Neki is csak ő nem él vele illetve nem keresi a lehetőséget. Én meg próbálok alkalmazkodni. Nem írok olyat hogy nem fogom megcsalni. Jó lenne találni egy középutat..hármasban csinálni pl vagy ilyesmi. De szerintem kiröhögne az ötlettel
2020. aug. 16. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!