Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a nőd klasszisokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőd klasszisokkal jobban nézne ki nőben, mint te férfiban, bántana ha néha kalandozna?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje vagyunk házasok. Én elég jó nő vagyok a visszajelzések alapján, de hűséges. A párom is az. De neki lehetősége sem lenne. Nem a nők álma. Engem ez sosem érdekelt, a személyiségébe szerettem bele nem a külsejébe, igényes, jól öltözik, nekem ez elég.

Viszont engem meg sokan megkörnyékeznek, emiatt nagyobb a kísértés is. Néha azt kívánom bárcsak nyitott kapcsolatunk lenne, vagy legalább elengedne egy házaspárhoz harmadiknak vagy bármi, de neki ez eszébe se jut szerintem, mivel ugye őt nem éri kísértés.


2020. aug. 15. 22:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem mással is csak olyan lehet mint vele....vagy rosszabb. De mivel nem lehet pont ezért izgatja a fantáziám a dolog. Zöld lámpa mellett talán nem kattognék ezen annyit
2020. aug. 15. 23:08
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a pároddal már unalmas.

Új partner, minden új, hajt a hév, lehet rákapnál az ízére.

2020. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem tartod elég jónak a férjed önmagadhoz képest.

Amikor én idáig eljutottam a saját kapcsolatomban, utána elég gyorsan eljött nálunk a szakítás pillanata.

(Nőként alapból is könnyebb alkalmi szexpartnert találni amúgy, nem kell ehhez bombázónak lenni. A nyitott kapcsolat nem ördögtől való, ha mindkét fél benne van, de azon az alapon, hogy "túl jó nő vagy hűségesnek maradni a béna párodhoz", hát én nem is tudom. Itt nem a szex laposodott el, hanem minden más is.

Remélem, igazából pasi vagy, és az egész kérdés kamu.

2020. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nem kamu nő vagyok. Szakításról nincs szó ez nem járás hanem házasság. Gyerekek vannak eszembe se jutna szakítani akkor inkább úgy tenném meg hogy ne tudja meg....


Egyébként mással nincs gond, van szex is, csak már uncsi.

Ezen felül meg tök jól elvagyunk sőt jódolgunkban nem tudjuk mit csináljunk :)))

Őt meg kizárólag külsőleg tartom magamnál rosszabbnak, semmi másban nem tartom magam többre nála, sőt, 14 évvel a hátunk mögött azt mondhatom, hogy minden jó tulajdonságomat neki köszönhetem, mivel mindig is előre vitt és jó útra terelt az életemben.

2020. aug. 15. 23:17
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A 13-ast támogatom. A legtöbb nő azt hiszi,hogy csak őt rajongják körbe a pasik,pedig nagyon sok férfi van,aki szinte még a legyet is megdugná és mindenkinél bepróbálkoznak. A másik általános érvényü dolog,hogy a nök többsége nem lép csak úgy félre egy alkalommal, hanem hamar beszerelmesednek és a családjukat,gyermekeiket sem kímélve borítják a bilit.

Szerintem csak idő kérdése,és te is így fogsz tenni.

2020. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyengének tűnsz ha szinteden aluli férfival házasodtál össze "mert őt nem éri kísértés". Túl sok önbizalmad nem lehet ezek alapján meg azért se mert ennyire vágysz pozitív visszajelzésekre. Neked sem esne jól ha ezt tennék veled.


"De neki lehetősége se lenne"- Ezen jót mosolyogtam, elég naiv vagy. A legrondább férfiaknak is elég valami társkeresőre regisztrálniuk és már csinálhatják is fűvel-fával. Senkit sem gátol meg ebben a külseje.

2020. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezért is jó a többes szex... A hosszú házasság titka. :)

Nem kell feladni a családot, semmit és testileg-lelkileg mindenki boldog. :)

35/F

2020. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Kérj tőle elhajlási engedélyt.
2020. aug. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy 100% gyanítom, hogy ha bárkivel aki hajlandó rá, szexelhetnél, mert a férjedet nem zavarná valami csoda filytán, akkor nem is nagyon csinálnád... Pár hónapig lenne egynéhány kalandod, és ennyi... Akkor lenne csak más a szitu, ha találnál valakit, szimpi neked, és rohadt jó az ágyban, és akarna téged. Na, akkor lehet, hogy tartós viszonyod lenne.
2020. aug. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

16: nem azért mentem hozzá mert őt nem éri kísértés...pont ennek az ellenkezőjét írtam: nem érdekelt soha a külseje sőt boldogabb volnék hogy ha ő is flörtölgetne néha és akkor nem lenne bűntudatom minden egyes kis érintés vagy verbális flört miatt.

Nem vagyok bombázó de elég jól bézek ki és akik általában rámállnak, valóban legyet a röptiben típusok épp ezért is gondolom hogy nem esnék velük szerelembe. De igazatok van, ezt nem lehet előre tudni

2020. aug. 16. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!