Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a nőd klasszisokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőd klasszisokkal jobban nézne ki nőben, mint te férfiban, bántana ha néha kalandozna?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje vagyunk házasok. Én elég jó nő vagyok a visszajelzések alapján, de hűséges. A párom is az. De neki lehetősége sem lenne. Nem a nők álma. Engem ez sosem érdekelt, a személyiségébe szerettem bele nem a külsejébe, igényes, jól öltözik, nekem ez elég.

Viszont engem meg sokan megkörnyékeznek, emiatt nagyobb a kísértés is. Néha azt kívánom bárcsak nyitott kapcsolatunk lenne, vagy legalább elengedne egy házaspárhoz harmadiknak vagy bármi, de neki ez eszébe se jut szerintem, mivel ugye őt nem éri kísértés.


2020. aug. 15. 22:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem
2020. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azzal próbálod magad hitegetni, hogyha jobban nézne ki ő is félrelépne?

Ha ezen kattogsz úgy is megcsalod, hiszen már csak a kifogást keresed. :)

2020. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
Engem bàntana. A lojalitàs elvàràsom, nàlam klasszisokkal jobban kinézni meg nem nehéz 😆😃
2020. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak annyira bántana, hogy nem lenne tovább a barátnőm.


F

2020. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2: ha jobban nézne elő mernék állni a nyitott kapcsolat fogalmával és nem lenne szükség megcsalásra.

Igen amúgy magamat próbálom nyugtatni hogy ha megtenném biztos megbocsájtana. Nyugodtan mossátok a fejem legalább lehiggadok :)

2020. aug. 15. 22:48
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Na és ha jól nézne ki de akkor is hűséges lenne? :D


Itt a lényeg nem rajta van, hanem azon hogy neked ő nem elég.

Ennek már úgyse lesz jó vége.

2020. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Viszont én úgy gondolom ha engem nem érne kísértés, de őt igen, én akkor is hagynám neki a dolgot. Mivel szerintem ennyi idő után benne van hogy a két fél unja egymást testileg.
2020. aug. 15. 23:00
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tetszene e neki. Azt ennyi. Van akinek bejön a nyitott házasság/kapcsolat.

Én biztos nem lennék valakivel, ha közben mással akarna lenni, de nem vagyunk egyformák

2020. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De most tényleg elválnál és feladnád a közös életet (gyerekek pl) csak azért mert kipróbálna egy numerát mással is? Nyilván nekem se esne jól, puffognék pár napig aztán belátnám hogy ettől még én nagyon szerethet és emberből vagyunk, természetes vágyakkal. Persze ha érzelmileg is mással lenne az már más tészta
2020. aug. 15. 23:03
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert te szerinted megállnál egy numeránál? :)
2020. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!