Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény a barátom. Nagyon kedves és jószívű ember. Rengeteg közös programunk van és nagyon jól érzem vele magam. Jól esik hozzábújni és úgy érzem el tudnám vele képzelni az életem.

Egyetlen baj van csak, hogy a szexuális életünk nem annyira kielégítő.

Neki kevesebb szexre van szüksége mint neked és sokkal hát... hogy úgy mondjam kisebb lángon ég mint én.

Probáltam meggyőzni, hogy csináljuk vadan és szenvedélyesen, nyugodtan legyen velem határozott az ágyban és nem kell figyelnie rám csak engedje el magát és használja ki a testem. Nem tudom értitek-e...

Szóval ezzel próbálkoztunk egy kis ideig de végül azt mondta hogy neki ez nem megy és nem szereti tépni a hajam és keményebben bánni velem. Hiába győzködtem hogy nem fogok megsértődni és csak az ágyban vágyom rá én is nem sikerült összehozni.

Emiatt és amiatt is hogy még a sima szex is kevésszer van nekem én szexuálisan kicsit frusztrált vagyok. És sajnos megtörtént, megcsaltam....

Ráadásul az unokaöccsével léptem félre aki fiatalabb nálam 5 évvel. Tudom hogy nagyon gáz és megbocsáthatatlan dolot tettem, de egyszerűen a hosszú vágyakozás olyan erős ingereket váltott ki a testemből hogy képtelen voltam megállni.

A srác kb semmibe se vesz. Egy utolsó rib..ncként bánik velem, de nekem felmegy a pulzusom csak ha mellette kell állnom és lever a víz... Nem lehet ennek a kapcsolatnak semmi jövője de mégis állandóan rágondolva masztizok.... Megőrülök. Egyszerűen tökéletesen ellentétben állnak az eszem és az érzéseim egymással.


2020. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
67%

Hogy mennyire kamu, ki tudja, de az alapgondolat sajnos elég gyakori. Hogy vannak olyan férfiak, akik egy nő számára a tökéletes férfit jelentik - ami az érzelmi, anyagi biztonságot jelenti, a jóban-rosszban lehet rá számítani társ érzését adják. Törődnek a nővel, becsületesek, hűségesek és figyelmesek. De a szexualitás nem klappol.


És nem véletlenül nem szakít sok nő ilyen helyzetben, mert valóban ez a fajta rendesebb férfi ritka. Ha szakít a nő, nagy valószínűséggel jön egy másik férfi, aki a lelket is kibаssza a nőből, a nő földöntúli élményeket él át az ágyban, de egyébként az új férfi csak kihasználja, megalázza, nem törődik vele, megbízhatatlan, nem lehet rá számítani. És ezt nem akarják sokan megkockáztatni.


Hosszútávon, ha tényleg egymás mellett fogtok megöregedni, akkor az első férfi a jobb választás, mert esélyes, hogy ugyanolyan társ marad 50-60 felett is, míg aki nagy legény fiatalon, a kora miatt már nem lesz lepedőakrobata, hiába fejben még annak gondolja magát. És akkor már nem a testiség fog számítani, összetartani, hanem a belső.


És ezt mérlegelve, sokan vagy szenvednek a szex hiánya/színvonala miatt vagy félrelépnek...

2020. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
89%
#41 Magyarul kihasználja férjét. Az aztán marha rendes tőle. Szóval a belsőre tökéletes férfi ezt érdemli, hogy megcsalják és hazudjanak neki egy életen át? Értem. Gondolom ezért mondják sokan, hogy nem éri meg rendesnek lenni.
2020. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

#42

Így is mondhatjuk, hogy kihasználja. De én ezt mondtam, hogy nem akarja megkockáztatni a biztos tűrhetőt és bizonytalan ismeretlenért. Mert attól fél, hogy csak rosszabb lesz. Meg attól, hogy a testiség jó lesz, de az új párja azon kívül meg mindenben rosszabb lesz, mint az éppen aktuális.

2020. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
igen és igazán boldog sose lesz vele mert mindig vki masra fog vágyni. Akkor csak nem jó válasz.
2020. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!