Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény a barátom. Nagyon kedves és jószívű ember. Rengeteg közös programunk van és nagyon jól érzem vele magam. Jól esik hozzábújni és úgy érzem el tudnám vele képzelni az életem.

Egyetlen baj van csak, hogy a szexuális életünk nem annyira kielégítő.

Neki kevesebb szexre van szüksége mint neked és sokkal hát... hogy úgy mondjam kisebb lángon ég mint én.

Probáltam meggyőzni, hogy csináljuk vadan és szenvedélyesen, nyugodtan legyen velem határozott az ágyban és nem kell figyelnie rám csak engedje el magát és használja ki a testem. Nem tudom értitek-e...

Szóval ezzel próbálkoztunk egy kis ideig de végül azt mondta hogy neki ez nem megy és nem szereti tépni a hajam és keményebben bánni velem. Hiába győzködtem hogy nem fogok megsértődni és csak az ágyban vágyom rá én is nem sikerült összehozni.

Emiatt és amiatt is hogy még a sima szex is kevésszer van nekem én szexuálisan kicsit frusztrált vagyok. És sajnos megtörtént, megcsaltam....

Ráadásul az unokaöccsével léptem félre aki fiatalabb nálam 5 évvel. Tudom hogy nagyon gáz és megbocsáthatatlan dolot tettem, de egyszerűen a hosszú vágyakozás olyan erős ingereket váltott ki a testemből hogy képtelen voltam megállni.

A srác kb semmibe se vesz. Egy utolsó rib..ncként bánik velem, de nekem felmegy a pulzusom csak ha mellette kell állnom és lever a víz... Nem lehet ennek a kapcsolatnak semmi jövője de mégis állandóan rágondolva masztizok.... Megőrülök. Egyszerűen tökéletesen ellentétben állnak az eszem és az érzéseim egymással.


2020. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

20 Akkor leírom direkten és egyszerűen a 18as válaszomat, mert úgy tűnik nem sikerült dekódolni a hihetetlen logikáddal.

Kib...tt beképzelt vagy ha azt hiszed, hogy mindent láttál már a világban és nagyon naív is hogyha azt hiszed, hogy mindenki a te logikád szerint működik.

Igen, ad egy leírást a kérdező, de ha nem adna mégis mi alapján írnád le a véleményed?

Leírja a kérdést: "Hogyan tovább?" és leírja a problémát.

2020. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom a korábbi válaszomat, mert úgy tűnik, ezúttal sem sikerült értelmezned :)

Nem írtam sehol, hogy mindent láttam a világban. (Ha már itt tartunk, mutass már rá ezekre a mondatokra, mert úgy tűnik, beleképzelsz a hozzászólásomba olyanokat, melyek nem hangzottak el. Tehát hol írtam konkrétan, hogy felsőbbrendű lennék, illetve azt, hogy mindent láttam a világban? Kíváncsi vagyok!)

Ebből, hogy a "hogyan tovább?" számodra egy konkrét kérdést jelent, leszűrhető, hogy sajnos tényleg nincs emberismereted. Nyilvánvalóan nincs olyan információ, amit a kérdező meg akar tudni, de ezt már felesleges is lenne elemezni, hisz ennél egyszerűbb dolgokra sem értettél meg. No nem baj, ha neked ez örömet okoz, akkor válaszolgass nyugodtan nyilvánvalóan kamu kérdésekre ;)

2020. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
40%

22 Nincs több hozzáfűzni valóm. Az igazság az hogy elirigyeltem az érveidet és a kikezdhetetlen logikádat.

Legközelebb, ha valamilyen információ nyilvánvalóan nem áll rendelkezésemre, mint például hogy megtörtént-e ez a kérdés vagy sem, akkor egyszerűen elmondom a véleményem és azt elfogadom az érvényes igazságként a világra nézve, mint egy isten. 🙂

Köszönöm az irány mutatást, próféta.

2020. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
🙏🙏
2020. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, milyen érdekes, hogy amikor a hozzászólásaimba belelátott képzelgéseidre kérdezek rá, hogy mégis miből gondolod, amiket leírtál, hirtelen nincs több hozzáfűznivalód (egyébként nem kötekedésből, hanem segítségből írom: ez egy szó).

Azt hiszem, ez mindent elárut :)))

2020. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
40%

25 Hmm, lementünk nyelvtannáci szintre. Nagyon színvonalas belekötni az egyébként egész jó helyesírásomba 🙂.

Persze ha tartalmilag már nincs nagyon mivel nagyon vitatkozni, akkor majd a formával, főleg hogy már megvádoltam ezt a kérdésed többször is. ^^

Na mit írtam még el?

2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Probléma lehet az önértékeléseddel, ha a hibáid javítását támadásnak veszed és emiatt emberek lenácizol (???). Tudod, a megfelelő öntudattal rendelkező ember erre annyit ír: köszönöm a javítást. Ezen kívül leszűri a konklúziót, hogy legközelebb ne hibázzon ilyet, és valóban "egyébként egész jó" legyen a helyesírása.

Egyébként az elírás és a hibás helyesírás között nagy a különbség.

"Persze ha tartalmilag már nincs nagyon mivel nagyon vitatkozni, akkor majd a formával, főleg hogy már megvádoltam ezt a kérdésed többször is." - Tessék? Na, azt hiszem ennyi az "egyébként egész jó" helyesírásról :)))))))))

2020. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
40%

27 Most hogy szoba hoztad hirrelen elfelytettem hejesen írni, ugyanis egy nyelv a kozles formálya csak és nem a tartalama.

Az információ átadására szolgál, tehát amíg tartlamilag érted amiről szó van addig csak simán szóterelés és hiteltelnítés ebbe belekötni.

Nem publikálok és te nem a lektorom vagy úgyhogy nem veszem jó néven a javítgatást. :((((((((

2020. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

"Az információ átadására szolgál, tehát amíg tartlamilag érted amiről szó van addig csak simán szóterelés és hiteltelnítés ebbe belekötni."

Csakhogy, mint azt külön kiemeltem, segíteni akartam, még konkrétan le is írtam, hogy nem kötekedésből írom, csak nem értetted meg.

"nem a lektorom vagy úgyhogy nem veszem jó néven a javítgatást"

Ne haragudj, de ennél beszűkültebb gondolkodásmódot még sosem tapasztaltam. Tehát ha hibás a helyesírásod, nem akarsz fejlődni, csak abban az esetben, ha a lektorod segít ebben? :O Viccen kívül mondom, ha valamit hibásan írok, és kijavítanak, megköszönöm, mert elég kínosnak érzem az ilyen hibákat, ezért örülök, ha valaki lehetőséget ad arra, hogy többé ne kövessem el.

Arról már nem is beszélve, hogy az a mondat tartalmilag sincs rendben, hogy "főleg hogy már megvádoltam ezt a kérdésed többször is", hiszen ennek nincs értelme. Segítségképp:

[link]

2020. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
40%

29 Csak nem azt mondod, hogy nem sikerült kikövetkeztetni annak a mondatnak a jelentését a híresen jó logikáddal?

Most nem értelek igazán. A kérdező mögötti szándékot jáci! könnyedséggel kilogikázod, de ezt a mondatot nem sikerült?

2020. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!