Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény a barátom. Nagyon kedves és jószívű ember. Rengeteg közös programunk van és nagyon jól érzem vele magam. Jól esik hozzábújni és úgy érzem el tudnám vele képzelni az életem.

Egyetlen baj van csak, hogy a szexuális életünk nem annyira kielégítő.

Neki kevesebb szexre van szüksége mint neked és sokkal hát... hogy úgy mondjam kisebb lángon ég mint én.

Probáltam meggyőzni, hogy csináljuk vadan és szenvedélyesen, nyugodtan legyen velem határozott az ágyban és nem kell figyelnie rám csak engedje el magát és használja ki a testem. Nem tudom értitek-e...

Szóval ezzel próbálkoztunk egy kis ideig de végül azt mondta hogy neki ez nem megy és nem szereti tépni a hajam és keményebben bánni velem. Hiába győzködtem hogy nem fogok megsértődni és csak az ágyban vágyom rá én is nem sikerült összehozni.

Emiatt és amiatt is hogy még a sima szex is kevésszer van nekem én szexuálisan kicsit frusztrált vagyok. És sajnos megtörtént, megcsaltam....

Ráadásul az unokaöccsével léptem félre aki fiatalabb nálam 5 évvel. Tudom hogy nagyon gáz és megbocsáthatatlan dolot tettem, de egyszerűen a hosszú vágyakozás olyan erős ingereket váltott ki a testemből hogy képtelen voltam megállni.

A srác kb semmibe se vesz. Egy utolsó rib..ncként bánik velem, de nekem felmegy a pulzusom csak ha mellette kell állnom és lever a víz... Nem lehet ennek a kapcsolatnak semmi jövője de mégis állandóan rágondolva masztizok.... Megőrülök. Egyszerűen tökéletesen ellentétben állnak az eszem és az érzéseim egymással.


2020. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%

Melyik kedvesem?

A f*sz éhség?

Az nem múlik el.

2020. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Mindig mindenkivel meg akarod magadat vadul k.ratni.
2020. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem unjátok, hogy telehánytok egy kérdést azzal hogy kamu?

Komolyan egy anonim oldon akarjátok viszgálni hogy megtörtént-e vagy sem?

Attól hogy valami fura mégegtörténhet. Az életben sok minden megesik, ha veletek nem is.

2020. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
12 Nem akarom mindig mindenkivel....
2020. aug. 4. 14:18
 15/44 anonim ***** válasza:
75%
Ásd el magad...
2020. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
31%
12-es vagyok. Velem akarod?
2020. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
97%
Szakítanod, kell. Nem azért mert hogy fújj mit tettél, hanem mert nem passzoltok az ágyban. Idővel totál boldogtalan leszel emiatt, igazából már most is az vagy.
2020. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
62%
13 - nem vizsgálni akarjuk, hogy megtörtént-e, minimális emberismerettel egy normális ember meg tudja állapítani, hogy ha egyáltalán meg is történik ez a dolog, nem írja ki a személy kérdésben. (Főleg, hogy a "kérdés" inkább egy történetleírás, valódi kérdés nincs benne...)
2020. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
52%

18 Minden elismerésem a széles körű emberismereted előtt, hogy te már mindenféle embert láttál a létező összes élethelyzetben.

Én nem ülök isten jobbján mint te, sajnálom.

Gyalázatos és kevés élet tapasztalatom alapján nem tudom megítélni egy egy névtelen kérdés igazság tartalmát, de örülök, hogy csak a saját csököttségem gátol ebben és járnak közöttünk ilyen éteri magasabb rendű lények mint jómagad.

2020. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
85%

Nem az emberismereted az elsődleges probléma, hanem a szövegértésed. Én nem írtam sehol, hogy magasabb rendű lény lennék, pusztán van logikám, ezért átlátom, hogy egy kérdésbe csomagolt történetleírás valójában nem kérdés. Ha szerinted igen, áruld el kérlek, mire akar pontosan a kérdező választ kapni?

A kérdés célja, hogy itt csámcsogjon a többi megkeseredett emberrel, és élvezkedjen azon, hogy mindenki elhordja egy utolsó k.rvának, stb. Gratulálok, ha ennek bedőlsz...!

2020. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!