Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Igazi főnyeremény a barátom. Nagyon kedves és jószívű ember. Rengeteg közös programunk van és nagyon jól érzem vele magam. Jól esik hozzábújni és úgy érzem el tudnám vele képzelni az életem.

Egyetlen baj van csak, hogy a szexuális életünk nem annyira kielégítő.

Neki kevesebb szexre van szüksége mint neked és sokkal hát... hogy úgy mondjam kisebb lángon ég mint én.

Probáltam meggyőzni, hogy csináljuk vadan és szenvedélyesen, nyugodtan legyen velem határozott az ágyban és nem kell figyelnie rám csak engedje el magát és használja ki a testem. Nem tudom értitek-e...

Szóval ezzel próbálkoztunk egy kis ideig de végül azt mondta hogy neki ez nem megy és nem szereti tépni a hajam és keményebben bánni velem. Hiába győzködtem hogy nem fogok megsértődni és csak az ágyban vágyom rá én is nem sikerült összehozni.

Emiatt és amiatt is hogy még a sima szex is kevésszer van nekem én szexuálisan kicsit frusztrált vagyok. És sajnos megtörtént, megcsaltam....

Ráadásul az unokaöccsével léptem félre aki fiatalabb nálam 5 évvel. Tudom hogy nagyon gáz és megbocsáthatatlan dolot tettem, de egyszerűen a hosszú vágyakozás olyan erős ingereket váltott ki a testemből hogy képtelen voltam megállni.

A srác kb semmibe se vesz. Egy utolsó rib..ncként bánik velem, de nekem felmegy a pulzusom csak ha mellette kell állnom és lever a víz... Nem lehet ennek a kapcsolatnak semmi jövője de mégis állandóan rágondolva masztizok.... Megőrülök. Egyszerűen tökéletesen ellentétben állnak az eszem és az érzéseim egymással.


2020. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csald meg mással is. Akkor már ne állj meg egynél. Mindjárt hárommal. Lotyó.
2020. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%
Cool story, mennyi idő volt ezt a kamukérdést összedobni?
2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

:D

Hááát, köszönjük szépen, ahogy mondja egy klasszikus Tankcsapda nóta.

Mi a kérdés?

Nem jó a szex a főnyeremény pasiddal.

Ezek szerint te sem vagy neki egy főnyeremény.

Tehát mi a teendő?

2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%

Szakíts!

(Nem azért, ami fog mindjárt jönni, hogy esélyt adsz neki egy normális lányra, mert egy szemét r¡banc vagy sablon duma... Hanem azért, mert nem passzoltok, ez nem fog változni, és senkinek nem jó így.)

Ami az unokaöcsit illeti, szintén felejtsd el! Egyrészt mert ne csinálj magadból felmosórongyot, másrészt mégiscsak egy család, szerintem szakadj ki ebből a körből, és keress olyat, akivel egyezik az igényetek...

2020. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
53%
Szakira vele, megérdemel egy kedves lányt, egy szerető társat, akivel összeillik. Te meg akkor r.banckodhatsz kedvedre, és engedheted, hogy arra az egy dologra használjanak csak, amire jó vagy.
2020. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz volt ki csiholni magadból ezt a kamut?
2020. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
68%
Nincs esetleg egy unokabátyja is? Lesz.phatnád őt is.
2020. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%
Apja megvolt már?
2020. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
38%

Jár a munka hőse érdemrend.

Ezért a kérdésért.

2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy elmúlik egy idő után ez a vágyam?
2020. aug. 4. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!