Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátnőmet. Hülye voltam tudom, de sajnos megtörtént nem tudtam parancsolni a vágyaimnak. Lebuktam vele kb azonnal mert teljesen béna is voltam és hülyén csináltam.... nem csináltam még ilyet előtte.

Nagyot csalódott bennem a bnőm azt mondta. 2 hétig külön mentünk én persze könyörögtem neki h bocsásson meg. 🙏

Végül azt mondta h megbocsát de csak úgy ha én bevállalom h átélem én is. Belementem mert nagyon szeretem és kell nekem most jöttem erre rá amíg nem volt velem, de hagynom kell h visszacsaljon bosszúból.

1 hete nyomja a tindert ilyen fullos 10es csávókkal beszélget és megevett eddig is a féltékenység most viszont a leghosszabb h elment hozzá "netflixezni". Tudjuk mi lesz.

Itthon végig kellett néznem ahogy elkészül hozzá... Lefürdött, leborotvalta, felköltözött szépen... sminkelt.

Szerintem ez már kegyetlenség velem szemben.... Ott van már nála egy órája én meg alig bírok magammal.

Fel akartam hívni hogy ne csinálja de kikapcsolta a telóját is.. Nagyon kivagyok.


2020. júl. 29. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

megbánta kicsit :D vicces. te megbántad?

tudod nincs baj a nyitott kapcsolattal, de ahhoz fel kell nőni, nem bosszúból kefélni

2020. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!