Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogjam meg egy lány...

Hogyan fogjam meg egy lány seggét, hogy az ne legyen rám ideges?

Figyelt kérdés

Nekem bejön az a lány és szerintem én is neki, bár nem tudom hogy ha megfognám a seggét akkor megharagudna-e rám...


14/F



2018. márc. 25. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha ki akarod csapatni az iskolából, akkor csak bátran.

A lányoknak egyébként nem a popsiját simogatjuk, hanem a szívét.

2018. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg tőle! Lehet, hogy örülne neki.
2018. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A megfelelő kapcsolati szakaszban lehetséges ez, a nélkül pofátlanság. Olyan mintha az utcán kivennéd valaki kezéből amit iszik és belekortyolnál, pofátlanság lenne. Míg ugyanez egy párkapcsolatban normális, mert megvan a közelség.
2018. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár lépcsőt kihagytál:

1: összeismerkedni,

2: összebarátkozni,

3: közeli kapcsolatba kerülni,

4: szerelmesnek lenni,

5: keresni egy félreeső, nyugodt helyet.

Na, OTT megteheted.

2018. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig menő? Vagy csak Te gondolod így?

Mi lenne a célja? Neked jó legyen, neki jó legyen?

Ha utóbbi, akkor tényleg tartsd be fokozatosság elvét.

Azaz ha nem vagyok még olyan nexusban nem fogdosd. Főleg nem egy - még - kifejletlen személyiségű kislányt, akinek a köv. években kezdődik majd csak el a szexuális élete. (Ha esetleg volt már korábban vkivel. valami, akkor később olyan lesz, amit ésszel, szívvel is felfog.)

Egy idegen fenekének a fogdosását a lány normális esetben cikinek, kellemetlennek, megalázónak kell, h. tartsa. (Ha volt gyerekszobája, beszélgetett ilyesmiről (is) a szüleivel...)

Ne csináld, légyszi! Nem menő, zaklatásra hajaz, ne így udvarolj/ vágj fel a haverok előtt...

Van tapasztalatom 15-től 20-éves koromig taperoltak, ha kell, ha nem, főleg bunkó idegenek diszkóban, brahiból a suliban - gondolhatod, egyikkel sem jártam...

2018. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én megfogtam már az első randin. :) Ma már a lány a barátnőm. Nagyon élvezte. :P 21/F (Lány 13/L)
2018. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Elírtam... Utolsó voltam
2018. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te neked most komolyan egy 13 éves lány a barátnőd?
2018. ápr. 8. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!