Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátnőmet. Hülye voltam tudom, de sajnos megtörtént nem tudtam parancsolni a vágyaimnak. Lebuktam vele kb azonnal mert teljesen béna is voltam és hülyén csináltam.... nem csináltam még ilyet előtte.

Nagyot csalódott bennem a bnőm azt mondta. 2 hétig külön mentünk én persze könyörögtem neki h bocsásson meg. 🙏

Végül azt mondta h megbocsát de csak úgy ha én bevállalom h átélem én is. Belementem mert nagyon szeretem és kell nekem most jöttem erre rá amíg nem volt velem, de hagynom kell h visszacsaljon bosszúból.

1 hete nyomja a tindert ilyen fullos 10es csávókkal beszélget és megevett eddig is a féltékenység most viszont a leghosszabb h elment hozzá "netflixezni". Tudjuk mi lesz.

Itthon végig kellett néznem ahogy elkészül hozzá... Lefürdött, leborotvalta, felköltözött szépen... sminkelt.

Szerintem ez már kegyetlenség velem szemben.... Ott van már nála egy órája én meg alig bírok magammal.

Fel akartam hívni hogy ne csinálja de kikapcsolta a telóját is.. Nagyon kivagyok.


2020. júl. 29. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nehogy már a kérdezőt kelljen sajnálni. Kérdező, egy szemét disznó vagy, és megérdemled, ha most visszacsal.
2020. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
50%
Kíváncsi lennék mi lett végül, elég jó kis sztorinak tűnt idáig.
2020. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

Hát.... az volt hogy szerintem tényleg átment és nem csak kamuzta és vmi bnőjénél volt mert amikor hazajött hajnalban akkor éreztem rajta a pasiszagot 😖 A nyakán éreztem főleg. Nem volt velem bunkó.

Próbáltam vele beszélni hogy mi volt legalább mondja el, de azt mondta h nincs kedve most beszélni róla és hagyjam mert fáradt.

Lefeküdt aludni olyan 7 körül amikor hazaért és most átment az anyáékhoz mert megígérte h segít nekik ma.

Azt mondta h este majd beszélünk ha visszajön.

Kicsit félek tőle. Nem tudom mennyire akarom ezt tudni. Vhol érdekel h mi volt pontosan de valahol meg az van bennem h nem akarom hallani.

Lehet h nem szexeltek csak ott volt?

2020. júl. 30. 12:44
 44/61 A kérdező kommentje:
Ti mit mondanátok? Kernétek h mondja el részletesen h mi volt vagy inkább azt mondanátok h ne beszéljünk róla többet.
2020. júl. 30. 12:49
 45/61 A kérdező kommentje:
?? Kérdőjel lemaradt
2020. júl. 30. 12:50
 46/61 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan, szerinted a pasi szagot mennyire nehéz előadni? Sima férfi dezodor oszt kész.


Nem csinált ő semmit.

2020. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
80%
És ha megdugtak akkor eltek szepen tovabn egyutt? Este elmondja aztan dugtok? Te megcsaltad, erre visszacsal ami óvoda szint es ez nektek kapcsolat?
2020. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Hát remélem. Bugyiját berakta a szennyesbe amikor fürdött azon nem értem h ge@i szagú lenne, de különben se hagyná sztem hogy belé élvezzen sztem más.

Szedi a gyógyszert, de eddig csak nekem engedte.

2020. júl. 30. 12:58
 49/61 A kérdező kommentje:
47 Remélem h így lesz mert hiányzott abban a 2hetben nagyon. Vele szeretnék lenni remélem ő is.
2020. júl. 30. 13:00
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam kb. minden hozzászólásodat, ugye a kérdéssel együtt.

Azért az utolsó előtti(#48) elég durva. Kajak megszaglásztad még azt?

Hallod, én még remélem engedett egy másik palinak olyat, amit már neked is.

Így a tudtodra adva: te nem vagy különleges számára ezentúl.


Jogos is, igaza van. Kinek kellene olyan ember, aki random hátba szúrja? Most őszintén.


Offold ezt a "kapcsolatot", öreg, mielőtt a csaj fogja ma este.

2020. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!