Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?
Megcsaltam a barátnőmet. Hülye voltam tudom, de sajnos megtörtént nem tudtam parancsolni a vágyaimnak. Lebuktam vele kb azonnal mert teljesen béna is voltam és hülyén csináltam.... nem csináltam még ilyet előtte.
Nagyot csalódott bennem a bnőm azt mondta. 2 hétig külön mentünk én persze könyörögtem neki h bocsásson meg. 🙏
Végül azt mondta h megbocsát de csak úgy ha én bevállalom h átélem én is. Belementem mert nagyon szeretem és kell nekem most jöttem erre rá amíg nem volt velem, de hagynom kell h visszacsaljon bosszúból.
1 hete nyomja a tindert ilyen fullos 10es csávókkal beszélget és megevett eddig is a féltékenység most viszont a leghosszabb h elment hozzá "netflixezni". Tudjuk mi lesz.
Itthon végig kellett néznem ahogy elkészül hozzá... Lefürdött, leborotvalta, felköltözött szépen... sminkelt.
Szerintem ez már kegyetlenség velem szemben.... Ott van már nála egy órája én meg alig bírok magammal.
Fel akartam hívni hogy ne csinálja de kikapcsolta a telóját is.. Nagyon kivagyok.
Belevalo a csajod.
Ez a visszacsalas altalaban titokban megy. Sztem tok okes, h felvallalja, amugy meg egy kis buntit te is megerdemelsz.
Amikor te dugtal felre nem voltal ideges? Oda ne rohanjak
😭😭😭😭Nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot h tömik éppen a bnőmet.... 😭😭😭
Csoda ha alszom ma valamit
Mondom, hogy nem valószínű.
Ha meg igen, akkor amúgy is vége. Ezt be kell látnod.
Én őszintén szerelmes vagyok a férjembe. Undorodom a gondolattól, hogy más hozzám érjen.
Szerintem szivat, és rohadtul megérdemled
Na meg gondolj már bele, ennyire csak nem hülye, hogy egy idegen pasihoz odamenjen úgy, hogy még a telefonját is kikapcsolja.
Valamelyik barátnő lesz ez.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!