Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges vagyok nagyon. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátnőmet. Hülye voltam tudom, de sajnos megtörtént nem tudtam parancsolni a vágyaimnak. Lebuktam vele kb azonnal mert teljesen béna is voltam és hülyén csináltam.... nem csináltam még ilyet előtte.

Nagyot csalódott bennem a bnőm azt mondta. 2 hétig külön mentünk én persze könyörögtem neki h bocsásson meg. 🙏

Végül azt mondta h megbocsát de csak úgy ha én bevállalom h átélem én is. Belementem mert nagyon szeretem és kell nekem most jöttem erre rá amíg nem volt velem, de hagynom kell h visszacsaljon bosszúból.

1 hete nyomja a tindert ilyen fullos 10es csávókkal beszélget és megevett eddig is a féltékenység most viszont a leghosszabb h elment hozzá "netflixezni". Tudjuk mi lesz.

Itthon végig kellett néznem ahogy elkészül hozzá... Lefürdött, leborotvalta, felköltözött szépen... sminkelt.

Szerintem ez már kegyetlenség velem szemben.... Ott van már nála egy órája én meg alig bírok magammal.

Fel akartam hívni hogy ne csinálja de kikapcsolta a telóját is.. Nagyon kivagyok.


2020. júl. 29. 21:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim válasza:
8%
Igazi hülye picsa a csajod... Ha szeretne nem csalna vissza, hagyd a fenébe.
2020. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
27%
Biztos hogy kamu. Nincs ilyen. :D
2020. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
92%

Ohm, mar nem azert, de nem esik le? Megcsal aztan dob. Most epp bosszut all, aztan ha hazajott akkor szakitani fog. Nem azert adta ezt a feltetelt, hogy egalba legyetek, hanem azert, hogy bosszut alljon. Igy a kapcsolat mar eleve kuka, hogy oda vissza megcsaltatok egymast, de most eppen a meltosagodat is lerombolja. Hidd el, hogy hazaerve egybol kajan vigyorral az arcan fog kidobni.


Neked pedig ez egy eletre lelki seb lesz, tudom, mert ateltem. Sebezheto helyzetbe kenyszerit es epp kinoz lelkileg, szoval en most kidobnam, nem idegesitenem magam jobban. Nalam egy hasonlo bosszu megcsalasos eset utan evekig feltekeny voltam kb mindenre es mindenkire a kapcsolataimban es rohadt nagy lelki stressz volt minden kapcsolat. Ugy, hogy elotte 0 feltekenyseg volt bennem. Szoval haver engedd ezt el, mert par ora mulva meg nagyobb lelki fajdalmat fogsz atelni amikor hazajon es meg ki ia dob. Kinzott mar eleget, szakits.

2020. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, az egy dolog, hogy hülye voltál, de hogy totál meg is aláztad magad... Eszed neked se sok. Szerinted ezek után kelleni fogsz neki, hogy lementél kutyába? Első dolga lesz kihajítani a gyönge hóra. Legalább a becsületed tartottad volna meg, de nem, a gerinceddel azt is kidobtad az ablakon.

Tanulj ebből szépen most és szakítsatok. Keress valaki mást, akivel tiszta lappal kezdhetsz.

31N

2020. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
87%
AZ a baj, hogyha szeretnéd a barátnőd, nem csaltad volna meg, és most ez se lenne...magadnak köszönheted. Ha ezek után együtt maradtok, az csoda.
2020. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
58%

Kiderült a csajod cuckold kapcsolatot akart, amit eddig nem vállalt fel, mert szégyellős. Most, hogy ürügyet szolgáltattál neki, nyugiban tolhatja.

A 2 hét alatt is fszra lett húzva, efelöl hótnyugodt lehetsz.

2020. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni hogy kidobna ezután. Tök őszintének tűnt amikor mondta hogy meg tudna bocsátani csak ahhoz nekem is át kell élni.

Nem hiszem hogy hazudott nekem volna.

Nem csinálna ilyet. Ha nem akarna velem lenni akkor simán szakított volna nem szivatna így meg.

2020. júl. 29. 21:59
 18/61 anonim ***** válasza:
71%

17 jólvan, higyj amit akarsz. Aki szeret, az nem csal meg, ez csak bosszú. Akin bosszút akarok álni azt nem szeretem, csak lábtörlőnek használom már.

De higyj amit akarsz, csak ne gyere sírni nagy csodálkozva, hogy miért lettél kihajítva. Mert ki leszel.

2020. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha jó szexben lesz most része, akkor repülsz. Ha nem lesz nagy durranás, akkor még pár hétig-hónapig elkínlódhattok együtt. Nem mindenki tudja megbocsátani a megcsalást. És te még mindig jobban jártál, mint ő, mert nem váratlanul lettél hátba támadva, megalázva... tulajdonképpen a jóváhagyásoddal történik ez most. Megérdemled, edd meg, amit főztél. Talán a következő kapcsolatodra tanulsz is ebből valamit, pl. hogy tartsd a farkad a nadrágodban, ha kapcsolatban vagy.
2020. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
84%

Vagy kidob a fenébe, amikor hazajön, vagy nem fog csinálni a pasival semmit és ez a valószínűbb.


Nem érdemled meg, hogy elmondjam, de valószínűleg csak fájdalmat akar okozni, de nem fog lefeküdni egy idegen sráccal. A hűtlenséghez egy külön lelkület kell.


Te megtetted, hasonlít ő rád? Vagy a szituáció?


Persze azt fogja mondani megtette, de szerintem még csak el se ment a sráchoz.

2020. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!