Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy terhességetek alatt megcsal a párotok?

Figyelt kérdés
8,5 éve vagyunk együtt, alig voltam 18, mikor összejöttünk. Télen jutottunk el oda, hogy mostmár készen állunk a gyermekvállalásra, viszonylag hamar össze is jött az álmunk, 21 hetes terhes vagyok ikrekkel. Kezdetektől fogva egyetlen dolgot tartottam a legfontosabbnak, az pedig a másik iránti tisztelet. Szerintem ebből gyökerezik az összes többi fontos érték, így a lojalitás is. Soha nem nyomoztam utána, nem ellenőrizgettem a privát csetelgetéseit, levelezéseit, nem korlátoztam a barátaival töltött prgoramokban, mert bíztam benne. Tegnap viszont teljesen véletlenül megtudtam, hogy visszaélt a bizalmammal, ugyanis 3 hónapja van egy másik lány is az életében. Kiderült, hogy ezzel a lánnyal van egy közös ismerősünk és ő mondta nekem, hogy egy étterem előtt látta őket csókolózni. Kérdőre vontam a párom,aki mindent bevallott, szerelmes másba. Nem önmagában a megcsalással van bajom, ezt lehet, hogy meg tudnám bocsájtani, sokkal inkább azzal, hogy elárult, hülyének nézett és nem tisztelt annyira,hogy az első pillanatban mindezt bevallja. Foglamam sincs mit csináljak, erőszakkal nem tarthatom magam mellett, de rettegek, hogy fogok megbírkózni 2 kicsivel egyedülálló anyaként, az anyagi terhekről nem is beszélve. Állítása szerint engem is szeret, nem vettem észre változást rajta az elmúlt 3 hónapban, szexuális életünk gyakorisága sem változott.

2020. júl. 26. 08:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/165 anonim ***** válasza:
85%
A párterápiára mindenképpen vigyétek el a párod szerelmét, hiszen tudnia kell a dolgokról, valószínűleg kölcsönös közöttük a szerelem. Szerintem abban is tud segíteni, mi az amit nem kap meg tőled, ha egyáltalán tud rólad.
2020. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/165 anonim ***** válasza:
94%

Mit gondolsz hogy majd a terapeuta csomót köt a farkára vagy mi?

Hány éves vagy, hogy ilyen naiv vagy? Olvasni is rossz saját magadat csapod be...

2020. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/165 A kérdező kommentje:

Első alkalommal csak ketten megyünk, ha a terapeuta azt mondja, hogy szükség van a nőre is, akkor jön majd ő is, persze ha hajlandó rá. Egyébként nagyon szívesen beszélnék vele, lenne hozza néhány kérdésem, kíváncsi lennék, hogy ő mit tud rólam/rólunk.

Nyilván nem tesz ilyet senki, de remélem találunk olyan megoldást,ami mindkettőnknek kielégítő. 26 éves vagyok, szerintem ezt a kérdesemnél leírtakból ki lehet következtetni.

2020. júl. 26. 13:15
 64/165 anonim ***** válasza:
90%

26 éves vagy romokban a szerelmi életed és te ragaszkodsz hozzá...

El fog hagyni hisz már nem szeret nem becsül különben nem csalt volna meg. Ez meg, hogy erőlteted ilyen olyan terapeuta csak abban fog segíteni, hogy minnél hamarabb lelépjen a csávó.

2020. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/165 anonim ***** válasza:
95%

Annyira de annyira naiv vagy!!


Rossz olvasni.

Én ugyanigy jártam, hasonló felfogással mint te.


Becsületes, meg tiszteltem csak a család...

Ahhha,

Megbocsajtottam, mindent megígért, ahha.

Csak jobban figyelt, hogy ne derüljön ki...


Sőt még egyet szültem neki..


Na a mostani helyzet, hogy azt se tudja hogy vágjon ki, hisz a gyerekek felnőttek, már nem kellek.


Mint kiderült, végig a hatam mögött elmondott mindennek, amikor terhes voltam, balnanak hívott a hátam mögött.


De nyugi szemembe nagyon udvarias kedves volt.


Már nyíltan vállalja a noit..


Szóval fogadd vissza, beszélgessetek, meg hetek terápiára.

Bízz a lehetetlenbe.

2020. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/165 anonim ***** válasza:
93%

Jézus, meg vinnéntek a picsat is:))

Tényleg nem vagy normális.

Meg beszelgetnel is vele:)))


Add rá a kabátot menjen a szerelméhez. Majd azt is megcsalja, csak annak lesz esze kivágni.

2020. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/165 A kérdező kommentje:
Hogyne ragaszkodnék hozzá, hisz szeretem és tőle várom az ikergyermekeimet. Meg kell értenie, hogy egy fenékkel 2 lovat nem lehet egyszerre megülni. Reményeim szerint ebben fog segíteni a terapeuta nekünk. Ismerem annyira, hogy tudom mikor gondol valamit nagyon komolyan és mikor mondja, hogy oké, de csak rám akarja hagyni, ebben a helyzetben az utóbbi nem elég. Abban biztos vagyok, hogy nem hív bálnának a hátam mögött, sőt 2 hete mondta, hogy sugárzok mióta várandós vagyok, puszilgatja a hasam, beszél a gyerekekhez, ilyesmiket nem lehet megjátszani. Szexuális életünkben sincs csökkenés, tehát végképp nem értem. A csajjal mindképp szeretnék beszélni akár terapeutánál, akár négyszemközt,úgy gondolom jogom van tudni az igazságot.
2020. júl. 26. 13:35
 68/165 anonim ***** válasza:
100%
😂Persze,majd a csaj megy veletek terápiára. Vicces vagy. Elárulok neked egy titkot: Amennyiben a szerelem kölcsönös köztük, neki a legkevésbé se az az érdeke, hogy a ti kapcsolatotok ezzel az arany pasival rendbejöjjön😉De biztos nagyon érdekli a te kis lelkivilágod.
2020. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/165 A kérdező kommentje:
Ha nem hajlandó eljönni, akkor személyesen, négyszemközt szeretnék vele beszélni. Van néhány dolog (nem is kevés), amit tisztáznunk kell. Akkor is, ha végül szakitunk és ők maradnak együtt.
2020. júl. 26. 13:53
 70/165 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kellene beszélned a csajjal? Megkéne osztanod vele, hogy mi a kedvenc főztje a hapsidnad amivel a kedvében járhat majd? Vagy hogy mire figyeljen vele kapcsolatban, hogy nehogy úgy járjon mint te? 😅
2020. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!