Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális , hogy így érzek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális , hogy így érzek ?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt közölte velem a párom hogy szakítani akar velem , mert úgy érzi , hogy én nem szeretem . Nagyon padlón voltam, végig bőgtem a napokat .


Aztán kiderült, hogy megcsalt . Megint ... egyszer ezt már eljátszotta velem. Akkor megbocsátottam neki . Az előző esetből tanulva már biztos voltam abban, hogy most is más van a dologban és nem az hogy nem szeret vagy én ne szeretném . Eldugta a telefonját előlem , fura hívásokat kapott késő este. Persze tagadott mindent , hogy ő nem lenne ilyen gerinctelen , sose csalna meg mègegyszer .


Most , hogy mégis kiderült az igazság elmondhatatlanul könnyebbnek érzem a lelkem . Undorodom tőle és eszem ágában se lenne kibékülni vele . Nyugtassatok meg légyszi: normális ez ilyenkor ? Vagy csak a düh miatt érzem ezt ?


2020. júl. 24. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Naná, hogy normális. Ritka nagy szemétláda, ha ezt megcsinálta, és ráadásul még rád is akarta fogni. Ha valaki nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor beszéljen róla, próbáljon változtatni. Ha nem megy, legyen annyi gerince, hogy azt mondja, hogy ő nem szeret, és szakítás után azt csinál amit akar.
2020. júl. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Kívánom Neked, hogy légy erős, és tudj továbblépni!

Igen, még így is fájni fog, és ilyenkor sokféle érzelem kavarodik az emberben, csak egyet ne tegyél, hogy még egyszer visszafogadod, mert akkor ugyanez lesz a vége!

Gyászold meg, vond le a következtetéseket, hogy miket tanultál ebből a kapcsolatban és lépj tovább!

A bizalmat nehéz lesz megadni, de neked is meg kell próbálni, és mondjuk éjjel aludni és nem hívogatni a párunkat! :-)

2020. júl. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, bármit érzel az normális, egy érzelem nem lehet abnormális.


A megkönnyebbülést szerintem két okból érezheted. Egyrészt végül kiderült, hogy nem te hibáztál, ezért megkönnyebbült a lelkiismereted, másrészt lehet, hogy tudat alatt te sem annyira akartad már ezt, így neked ez a legkényelmesebb kimenet.

2020. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!