Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy 3 hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 hónap után is így érzek?

Figyelt kérdés

Az exemmel egy évig voltunk együtt és három hónapja szakítottunk. Nagyon nagy szerelem volt, de rossz vége lett. A helyzetet nehezíti, hogy se megcsalás, se elhidegülés, se nagy összeveszés nem volt. Közösen döntöttünk így, de nagyon összetörtem. Volt már előtte több párkapcsolatom és szakításom, de egyiknél se éreztem ilyen rosszul magam. Próbáltam nem belemerülni az önsajnálatba. Elkezdtem thai boxolni, ami már régi vágyam volt. Eljártam a barátnőimmel bulizni és volt egy pár egyéjszakásom is. Felejteni akartam és lehetőleg minél gyorsabban, de nem sikerült. Még most is előfordul, hogy sírva alszom el esténként és nem vagyok boldog. Normális ez 3 hónap után? Azon is gondolkodtam, hogy lehet igenis időt kellett volna szánnom az önsajnálatra a tagadás helyett és akkor most előrébb lennék. De utálom, hogy ilyen gyenge vagyok és nem akarom így érezni magamat.

26N


2020. jan. 12. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
1 évig voltunk együtt, 4,5 hónapja lett vége és meg most is nagyon faj. Szoval szerintem normális.. ha megkerdezhetem, miért lett vége? Mert azt mondod, hogy közös megegyezés volt.
2020. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyenge Ez nehéz és fájdalmas

Hagyj magadnak időt hogy enyhüljön a fájdalom Magamból kiindulva ezen a buli meg a kalandok nem segítenék sőt

2020. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!