Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális az, hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így érzek és csak őt akarom ezek után is?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi hónapokban,majd a párom megcsalt...együtt volt egyszer nagyon részegen egy másik nővel. Azután bevallotta nekem. Teljesen összetörtem,0-24 sírtam és azt hittem belehalok. Sosem akartam megbocsátani,de nem bírok nélküle élni,ezért megbocsátottam pár napra rá. Megbeszéltük,és tudom,hogy nagyon szeret,és megbánta nagyon ezt.Sírtunk mindketten. Azt mondja azért tette,mert hiába könyörgött nekem azért,hogy feküdjünk le,nem figyeltem rá. Valóban nagyon ritkán volt rá példa,hogy lefeküdtünk. Havonta 1x általában,de volt hogy annyi sem volt. Sok minden átértékelődött bennem,amikor sirattam a kapcsolatot,és jelentősen máshogy csinálnám a dolgokat,hogy boldogabb párkapcsolatom legyen,és ezt csakis vele tudom elképzelni.Ő életem szerelme. Lehet ez még ugyanolyan vagy akár még jobb kapcsolat is?

20/nő


2016. júl. 12. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Hogyne. Es majd lesz egy ujabb hullamvolgy es az uriember mar menekul is az ujabb puncihoz, mert ugyis megbocsajtod es mert neki ez a megoldas. Ha neked ez kell, hajrà.
2016. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
20 évesen kijelenteni valakiről, hogy ő életed szerelme hát khm elég pancserság :))) Majd rájössz te is.
2016. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

rúgd ki! milyen pasi az, akit a farka vezet?! milyen pasi az, aki jobbára csak egy puncit lát benned, amihez ritkán fér hozzá?

és mi az oka, h. te ritkán fekszel le vele? ha ez akkora szerelem lenne, gyakrabban kívánnád, még nagyon fiatal vagy.

a pasidat az ösztönei vezérlik, elárult, megcsalt, az alkohol erre nem bocsánat, inkább ürügy.

2016. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3 évvel vagyok idősebb, de régen is így láttam. 7 milliár ember él a Földön, 0-24 sítni egy férfi miatt? Most komolyan... Nem 12 éves vagy. Ráadásul bevallotta, ez csak szex, részeg volt, veszekedtetek. Ha már a megcsalás előtt gondol voltak, akkor miért ragaszkodsz hozzá. Keress olyat akivel jól érzed magad. Nagyot fogsz nevetni magadon remélhetőleg már pár hónap múlva.


23N

2016. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#1 osszefoglalta amit irnek.
2016. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már! Vállalom a lepontozást is :)

Te ismered őt. Ha úgy látod megbánta őszintén, akkor miért ne kaphatna egy második esélyt főleg, ha te is ezt akarod? Büszkeségből a saját és az ő boldogságát is akadályoznád? Nyilván rosszul esett, megértem. De ha tényleg szereted, ez lehet egy olyan dolog is, ami egy "ébresztő". Abból ahogy leírtad, a ti párosotok egy tipikusan olyan, ami képes a fejlődésre. Kár lenne egy hülye hiba és büszkeség miatt feladni.

2016. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Ez igazán jól esett. :) Igazából az a baj,hogy adok mások véleményére. Talán most csak a szívemre kéne hallgatnom,és nem az eszemre,amik másokkal foglalkoznak.
2016. júl. 12. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ne kapjon második esélyt, mert gondok voltak előtte is. Ha én valakivel együtt vagyok és ő a párom, akkor boldog akarok lenni. Ne idegesítsen, én se őt, ne veszekedjünk. Viták vannak, nézeteltérések, de ne ebből álljon ki a kapcsolat. Főleg ha valaki hosszútávra tervez.


Kérdező, az eszedre hallgass és mellette azok véleményére adj akikben megbízol. Pl. szüleid, legjobb barátod/nőd ha van.

2016. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De a vitákban nem csak ő a hibás egyedül,hanem én is. Bevallom nehéz eset vagyok,és ő sokat elnézett nekem. Megpróbálok rájuk hallgatni..
2016. júl. 12. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Hat akkor hajra. Ugyis le lesz pontozva mindenki aki nem azt irja eleted szerelmere, amit te hallani akarsz. Cirka felelv mulva tali ugyanitt a "Megint megcsalt, hogy bocsassak meg eletem szerelmenek?" c. kerdesnel. Aztan majd ha rament ot eved erre a csavora talan eszedbe fog jutni tovabblepni.
2016. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!