Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális az, hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy így érzek és csak őt akarom ezek után is?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi hónapokban,majd a párom megcsalt...együtt volt egyszer nagyon részegen egy másik nővel. Azután bevallotta nekem. Teljesen összetörtem,0-24 sírtam és azt hittem belehalok. Sosem akartam megbocsátani,de nem bírok nélküle élni,ezért megbocsátottam pár napra rá. Megbeszéltük,és tudom,hogy nagyon szeret,és megbánta nagyon ezt.Sírtunk mindketten. Azt mondja azért tette,mert hiába könyörgött nekem azért,hogy feküdjünk le,nem figyeltem rá. Valóban nagyon ritkán volt rá példa,hogy lefeküdtünk. Havonta 1x általában,de volt hogy annyi sem volt. Sok minden átértékelődött bennem,amikor sirattam a kapcsolatot,és jelentősen máshogy csinálnám a dolgokat,hogy boldogabb párkapcsolatom legyen,és ezt csakis vele tudom elképzelni.Ő életem szerelme. Lehet ez még ugyanolyan vagy akár még jobb kapcsolat is?

20/nő


2016. júl. 12. 11:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit,csak kíváncsi vagyok a véleményekre,főleg olyanra,aki hasonlót átélt :)
2016. júl. 12. 13:48
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor én is leírom a saját történetemet, ugyanis nem alaptalanul gondolom azt, hogy érdemes lenne adni maguknak- nem a férfinek- egy második esélyt.

Több kapcsolaton voltam túl,mire a jelenlegi barátommal találkoztam. Volt, hogy engem csaltak meg, volt, hogy én csaltam meg. De olyan is volt, hogy egyszerűen nem ment és szakítottunk. Amikor komolyabb lett a kapcsolatom a jelenlegi párommal már "vártam", hogy mi lesz a vége. Megcsal vagy én csalom meg? Vele is azt éreztem, mint korábban: örökös vita. Semmiben sem értettünk egyet. Nem voltunk együtt eleget, mind a ketten a munkának éltünk. Ha én otthon voltam, akkor ő nem. És fordítva. Egymás mellett éltünk, nem egymással. Őszinte leszek, már csak a szex tartott minket össze. De amikor már az sem volt elég az összetartásunkhoz, én voltam az, aki megcsaltam. Nem is egyszer. Aztán mondtam, hogy legyen vége. Úgy tűnt, hogy nincs értelme folytatni. Aztán telt az idő, és nélküle egyre rosszabbul éreztem magam. Amikor egyedül voltam, rájöttem mennyi dologban én voltam a hibás. Ő is így érzett, mivel elkezdett újra keresni. Nekem meg akkor már bűntudatom is volt a megcsalás miatt. Mondta, hogy próbáljuk meg újra. Akkor éreztem azt, hogy tudnia kell. Így elmondtam. Nagyon rosszul esett neki. Leginkább az, hogy többször is megtörtént. Azt mondta, hogy így megint át kell gondolnia mindent. Vártam, hogy újra keressen. Elég sok idő eltelt, de ma már nem bánom. Akkor jöttem rá, hogy akármi volt őt szeretem. És azt akartam, hogy legyen még egy esélyünk. Aztán végre újra beszéltünk. Az volt az első kérdése, hogy szerettem -e azt a férfit, akivel megtörtént. Elmondtam, hogy azóta még csak nem is beszéltünk, annyira nem érdekel. Az csak egy nagyon rossz problémamegoldási kísérlet volt a részemről. Sajnálom, még ma is. De úgy gondolom, hogy addig jutott a kapcsolatunk, hogy ezt tegyem, nem csak én voltam a hibás. Nem kellett volna megtennem, de nem csak én voltam a hibás. Szerencsére mi megtudtuk beszélni. Nem volt egyszerű. De valójában ezzel megtanultuk egymást értékelni. Nálunk ez így történt. A mi kapcsolatunk túl élt egy megcsalást. Most volt az eljegyzésünk. Szerintem ez az egész csak rajtatok múlik. Ha akarod, ez lehet a szakítás ürügye. De ez nem lehet az egyetlen oka a szakításnak. Még ha vannak,akik így is látják. Valamiért megcsalt (ahogy korábban velem is történt már meg), csak meg kell találni az okát a dolognak és ha lehet akkor megoldani. Nem kell csak az egyik felet hibáztatni. Szerintem már az is arra utal, hogy elmondta neked. Biztosan megbánta. Ha többször is megcsal valaki valakit szerintem az sem azt jelenti, hogy ilyen típus, hanem annyira rossz az a kapcsolat.

Mi a megcsalásunk miatt újrakezdtünk mindent. Teljesen újra. Ma már elképzelhetetlen a számomra, hogy megcsaljam. Elképzelni sem tudom, mi lett volna ha nem ad nekem még egy esélyt...

Ne hallgass azokra, akik megkeseredtek az önsajnálat miatt, ahelyett, hogy megpróbálták volna újra azzal az emberrel, akit szerettek (már ha egyáltalán tényleg szerették)

2016. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ez szép :) Gratulálok!
2016. júl. 12. 22:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,hogy rácseszel.Két fajta pasi van: aki nem csak meg,mert ellenkezik az elveivel - ez a fajta nem keni rád a felelősséget,még akkor sem,ha tényleg te rontasz el dolgokat,hanem mérlegel,és ha nem tud együtt élni veled akkor szakít.

A másik amelyik megcsal,de ha egyszer megcsal,közhely de igaz,akkor nem lesz utána hűséges.Lehet 1-2 évig igen,de utána nem.


Rengeteg buta liba van (magamat is beleértve) aki annyira 0-ra értékeli magát,hogy gyötrődik,meg megbocsájt,feleségül megy,szül,aztán megint pofára esik.Reméljük te nem jutsz el idáig...

2016. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!