Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek? Miért fáj érzek űrt belül?

Figyelt kérdés

9 hónapos kapcsolatom ért véget tavaj nyáron. Elköltözött egy munka miatt én meg nem tudtam tavkapcsolatban élni. (8orayira kocsival) de belul Fáj es zavar hogy így ért véget mert hiányzik. Újra randizok és kedvelem az új srácot, de mostanában az exemre gondolok. Ő az egyetlen ex akinek a képeit a mai napig megtartottam... persze nem nézegetem de szívesen gondolok a multra es az emlekeimre... elmúlik ez vagy az új srác mégsem olyan jó hogy feledtetni tudja Velem? Randizgassak meg vagy adjak idot magamnak hogy átvészeljem ezt?

27N


2020. febr. 4. 12:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*bocsi a hibákért a telefonom nem magyar billentyűzeten volt
2020. febr. 4. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz amikor úgy váltok el, hogy nincs harag sem surlódás. Ilyenkor több idő kell.

Randizzál, ha az új srác felé úgy érzed, hogy korrekt tudsz maradni. Amíg a másikat szereted, inkább ne.

2020. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Normálisak az érzelmeid. Mennyi időre ment ki a fiúd? Ha nincs remény (aligha) arra, hogy rövidesen visszajön, akkor ne pazarold az idődet a visszajövetelére, hanem ismerkedj. Nem biztos, hogy a mostani lesz az igazi, de ebben már bizonyára van tapasztalatod.

Ne sirasd a múltat, élj a jövőnek!!!

Ffi-.

2020. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire hianyzik meg jo volt, miert nem koltoztel vele?
2020. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megrekedtél a gyászfolyamatban. Szerintem el kéne menned pszichológushoz, hogy segítsen elengedni.

Az meg, hogy neked a randizgatás segít-e, azt neked kell tudnod. Én nem ismerkednék addig, amíg nem vagyok túl az előzőn, mert az igazságtalanságokat szül: mindig az előzőhöz hasonlítgatja az újat az ember, nem tud az újra koncentrálni, stb. De ezt tényleg neked kell tudnod; én nem randizgatnék.

2020. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eleinte csak trainingre ment de ott kapott munkat... fel evig vagy 1 evig Mars do utana sincs garancia hogy a kozelemben kap allast... szoval szerintem 10% az esely hogy vissza jojjon
2020. febr. 4. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ment ki, ott hagyott téged nem voltál elég fontos, ne fuss utána felesleges

Ha mégis úhy erez mint te, akkor tegyetek érte hogy tudnátok megoldani. Semmi se lehetetlen.

Párommal 3 évig tavkapcsolatba voltunk, még se szakítottunk mert szerettük egymást az sokkal rosszabb ha vége, aztán csak hiányzik, ígyis úgyis hiányzik.

Tettünk azért hogy tudjunk találkozni, 3 órát utazott én 2t mégis megoldottuk,és nem tenne olyat hogy egy munka miatt elmegy messzebbre, sok felé munkalehetősege lesz még. Csak úgy tűnik a párodnak fontosabb volt

2020. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neki ez volt az egyetlen lehetosege sajnos..
2020. febr. 4. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem, nagyon sok lehetőség van még.
2020. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!