Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalom meg mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalom meg mindig a párjaimat?

Figyelt kérdés

Emlékszem, 15 éves korom végén volt az első kapcsolatom. Az akkori páromhoz hűséges voltam, eszembe nem jutott más férfi. Többször meg tudtam volna csalni, sőt, csak hagynom kellett volna magamat, de kivétel nélkül elutasítottam mindenkit, még csak nem is beszélgettem mással.


Aztán majdnem 4 hónap együttlét után kiderült, hogy több mint 13 csajjal félrekúrt, és még fizetősekkel is volt. Gondolkodás nélkül elhagytam, teljesen kiábrándultam belőle.


Fél évvel később lett egy újabb kapcsolatom, Őt már 3 nap után megcsaltam, azóta sem volt bűntudatom, mert amúgy is elhagyott, pedig nem tudta meg a dolgot. Onnantól kezdve volt még 2 kapcsolatom, azokat is csaltam végig, utólag sem bánom, mert köztük is voltak olyanok, akik szintén félreléptek.


2 hónapig szingli voltam, újból lett egy párkapcsolatom. Őt nem csaltam meg, eszembe sem jutott a dolog, imádtam Vele minden percet. 2,5 hónapig jártunk, majd letiltott Facebookról és nem keresett, én pedig még a lakására is elmentem, de nem tudtunk beszélni, nem volt otthon. Neki azóta is van kapcsolata, 1 éve van együtt egy másik lánnyal.


Na ekkor már úgy voltam a dologgal, hogy hűtlenséget fogadok. Nem éri meg az egész, ha folyton elhagynak/csalnak. 4 férfi volt azóta az életemben, mind a 4-et megcsaltam, és jót tett az önbizalmamnak, ami szerintem rohadtul nem normális. Így visszagondolva szintén jól tettem, de akkor, amikor még úgy éreztem, hogy rosszat teszek... Gyűlöltem magamat.


Jelenleg megint van kialakulóban egy kapcsolatom, de már a holnapi randit beszéltem le egy másikkal, mert félek attól, hogyha elhagy a párom, akkor össze leszek törve, így viszont nem fogom annyira sajnálni a dolgot.


Mit gondoltok erről? Mi bajom van?


2020. júl. 21. 15:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%
1000 férfiból 1 ha hűséges,csald csak meg mindet,megérdemlik.
2020. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

Én sem a hűségemről vagyok híres, de te azért messze felülmúlsz. Néhány hónapos kapcsolatokban hajlasz jobbra-balra, amikor még az érzelmek ia ködben kéne hogy tartsanak. Te ezeket az embereket nem szereted, nem tiszteled csak fekszel egyik ágyból a másikba.

Én olyan párt találtam, akivel szemethunyunk. Nem bánom, ha megbotlik, de nem akarom tudni, hogy mikor és kivel, amíg testileg és érzelmileg az energiáit nem vonja el tőlem a másikért, nem tartósan csal. Ugyanezt gondolja ő is. Szerintünk nincs ezzel probléma, mert mindkettőnk alap elve ez. Ez közel sem felhatalmazás arra, hogy havonta mással hemperegjen. Nekem sem. Amit csinálsz az valamilyen komplexus, rettegés.

2020. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

Fuu, az egyik kolléganőm ilyen. Egyszerűen nem tud ellenállni a fas.znak! Még a nézése is olyan, ha ránéz egy pasira, látszik rajta, hogy csak egy fas.zt lát. Mindig mondja, hogy most épp szerelemes, de mindenki tudja, hogy állandóan félrekúr mindenkivel.

Az ilyenek amúgy beteg emberek, én nem lenézem, hanem sajnálom őket, mert orvosi segítségre szorul(ná)nak.

2020. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
69%
Nagyon alja ez a gondolkozás mód. Megérdemled. Te is az lettél amit kaptál. Ha te így viselkedsz akkor a jövőben ne is várd hogy akadni fog hűséges társad és remélem nem is lesz mert csak tönkreteszed mint ahogy "téged tettek tönkre." Ha ennyire nem tudsz megállapodni egy hétig se akkor inkább tisztázd le az aktuális partnereddel és akkor kit érdekel,megoldjátok.Vagy elfogadja vagy nem. Nem hiszem el hogy ilyen gusztustalan emberből mennyi van. Fogadjunk az ilyenek rendezik a legnagyobb féltékenységi rohamokat miközben mással kufircolnak össze vissza.Mit gondolok erről. Nincs az a megmagyarázós szöveg ami miatt melletted tudnék érvelni. Felsoroltad itt a nem tudom hány történetet, de magadat aligha hibáztatod mert már azzal kezdted hogy hát megcsaltak .. Vicc.
2020. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Anyám sajnos ugyanilyen felnőtt emberként is.Kapcsolatfüggőség,régebbi sérelmek,ezzel akarsz valamit úgy tűnik kompenzálni,ettől érzed magad értékesnek.Nálunk a család ment rá erre a viselkedésre,undorító és gerinctelen,de a saját tapasztalataim is mutatják,egy ilyen ember képtelen megváltozni.Az ilyenek sosem javulnak meg.Gyereket az életbe ne szülj viszont,és a normálisabb férfiakat is kerüld! Mások életét ne tedd tönkre!!
2020. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%
Beszéld meg egy szakemberrel. Itt csak átkozni fog a sok értelmi fogyatékos.
2020. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
25%
8 Azok nem normális válaszok, azok nem válaszok a kérdésre, még szép hogy lepontozzák, csak sajnos nem eléggé mert a sok magadfajta erkölcscsősz meg felszavazza.
2020. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez már rég nem "erkölcscsőszség" kérdése, ezt még egy liberális felfogású ember is etikátlannak tartja.
2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert te biztos az vagy...
2020. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
40%

Engem nem igazán zavarna. 30 évig becsületes voltam a házasságomba, de csak hátrányom származott belőle. Ha ma lennék fiatal, kizárólag csak a saját vágyaimnak élnék, akinek meg nem tetszene, mehetne.


Az a baj, ha totál becsületes férfiként élsz, semmivel sem vagy előrébb, mintha kiélnéd magad minden percben. A becsület csak lemondásokkal, gyötrelmekkel jár, igazából a hála az érte, hogy egy unalmas senkiházinak néznek a végén.

Közben meg elment a fél életed. 30 év alatt annyit szexelsz, mint egy kalandor 2 hónap alatt. Én mindenkit lebeszélek a házasságról, de még a hűségről is. Erre majd a többség úgy is rájön a saját kárán!

2020. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!