Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalom meg mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalom meg mindig a párjaimat?

Figyelt kérdés

Emlékszem, 15 éves korom végén volt az első kapcsolatom. Az akkori páromhoz hűséges voltam, eszembe nem jutott más férfi. Többször meg tudtam volna csalni, sőt, csak hagynom kellett volna magamat, de kivétel nélkül elutasítottam mindenkit, még csak nem is beszélgettem mással.


Aztán majdnem 4 hónap együttlét után kiderült, hogy több mint 13 csajjal félrekúrt, és még fizetősekkel is volt. Gondolkodás nélkül elhagytam, teljesen kiábrándultam belőle.


Fél évvel később lett egy újabb kapcsolatom, Őt már 3 nap után megcsaltam, azóta sem volt bűntudatom, mert amúgy is elhagyott, pedig nem tudta meg a dolgot. Onnantól kezdve volt még 2 kapcsolatom, azokat is csaltam végig, utólag sem bánom, mert köztük is voltak olyanok, akik szintén félreléptek.


2 hónapig szingli voltam, újból lett egy párkapcsolatom. Őt nem csaltam meg, eszembe sem jutott a dolog, imádtam Vele minden percet. 2,5 hónapig jártunk, majd letiltott Facebookról és nem keresett, én pedig még a lakására is elmentem, de nem tudtunk beszélni, nem volt otthon. Neki azóta is van kapcsolata, 1 éve van együtt egy másik lánnyal.


Na ekkor már úgy voltam a dologgal, hogy hűtlenséget fogadok. Nem éri meg az egész, ha folyton elhagynak/csalnak. 4 férfi volt azóta az életemben, mind a 4-et megcsaltam, és jót tett az önbizalmamnak, ami szerintem rohadtul nem normális. Így visszagondolva szintén jól tettem, de akkor, amikor még úgy éreztem, hogy rosszat teszek... Gyűlöltem magamat.


Jelenleg megint van kialakulóban egy kapcsolatom, de már a holnapi randit beszéltem le egy másikkal, mert félek attól, hogyha elhagy a párom, akkor össze leszek törve, így viszont nem fogom annyira sajnálni a dolgot.


Mit gondoltok erről? Mi bajom van?


2020. júl. 21. 15:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Az eg kimeljen a magadfajtaktol... 0 erkolcs, 0 erzelmi inteligencia, az nem mentesit fel h masok teged megcsaltak.
2020. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Én férfiban vagyok hasonló, de ez nemtől független. Azért csinálod ezt, mert egyszer csalódtál az ellenkező nemben és azt még nem dolgoztad fel. Neked nem randizgatnod kellene, hanem sok-sok hónapig vagy akár 1-2 évig hozzá sem szagolni az ellenkező nemhez és közben feldolgozni azt, ami veled történt. Sebeket ejtettek rajtad, amik még nem gyógyultak be és most a lehető legrosszabbat csinálod, amit csinálhatsz velük.
2020. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Egy ribi lettél sajnos. Ez akkor baj, ha egy normális, még nem beteglelkű sráccal akadsz össze, mert őt tönkre fogod tenni lelkileg.
2020. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
24%

Ez egyszerű:


Paráznaság szellemét vetted át tőle, innen jön az egész..Egy elember alapjáraton hűségesnek van teremtve, csak megromlik, vagy maga által, vagy kapja az egészet.


Amikor a legaktívabbak ezek a szellemiségek-12 évtől 25-ig.

2020. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Engem (tudtommal) nem csaltak meg, mégsem tudtam hűséges lenni egyetlen kapcsolatban sem, a mostanit leszámítva.

És gondolj bele, én már 35 éves nő vagyok, gondolhatod nem egy-két kapcsolatom volt.

Nem tudom, hogy ennek mi az oka.

Mindig olyan voltam, hogy hajtott a vérem.

Biztos, hogy vannak ilyen emberek nőben is, férfiben is, vannak akik megváltoznak, vannak akik nem.

2020. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem tudod ertekelni onmagadat es sulyos onismereti gondokkal kuzkodsz. + Egy gerinctelen alja ember vagy.
2020. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
A normális embereket az Isten mentse meg az ilyenekről!
2020. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Milyen gusztustalan azért, hogy a normális válaszokat, melyen elítélik a kérdező ocsmány viselkedését, lepontozzák...szuper társadalomban élünk tényleg.
2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
Millió ilyen ribit ismerek. Annyira vicces, hogy mindig próbáljátok arra fogni, hogy de titeket is megcsaltak. Nekem az exvőlegényem volt ilyen gerinces, hogy az 5 éves kapcsolatunk alatt legalább 4x megcsalt, de nem lettem ordas qva, pont hogy megtapasztaltam mennyire pocsék érzés amikor elárulnak és hülyének néznek, ezért sose tudnám mással megtenni. Téged meg 15 éves kis fruskaként megcsaltak és most játszod a kielégíthetetlen hercegnőt, hát gratulálok. A hozzád hasonlók miatt tartanak minden nőt lotyónak.
2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

*Engem (tudtommal) nem csaltak meg


Amiről nem tudsz az még létezik.

2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!