Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Jó ideje férjnél vagyok. Két gyerekünk van. A kapcsolatunk a férjemmel nagyon jó, 7 éve vagyunk házasok és tényleg lelki társak vagyunk. Szex is van, mostanában elég sok, de mindig ugyanolyan.....7 év után milyen is lehetne.


Jó ideje kerülget engem valaki, konkrét célzásokat tesz hogy szexelne velem (nős tehát tisztázta is hogy ennyi volna). Én mindig ellene voltam a megcsalásnak, de most először érzem azt hogy talán lehetne rugalmasabban is kezelni a dolgokat és ha nem is teljesen nyitott kapcsolatban élni, de feldobhatnánk kicsit így úgy a szexuális életünk.

Csak aza bökkenő hogy a párom nagyon elves, konzervatív ráadásul ő nem a nők esete, kétlem hogy neki is lennének ilyen lehetőségei.

Megcsalni nem szeretném, elsőkörben szerettem volna feldobni az ágyban a dolgokat ezért megkértem hogy csináljuk hátulról (mi úgy nem nagyon szoktuk) és már erre is azt mondta hogy kb h ne variáljak :( ez engem nagyon letört, kilátástalannak érzem a dolgot és a másik fickó közben naponta bombáz...ti mit tennétek?



2020. júl. 17. 22:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A tisztességes, korrekt megoldást válaszd, ne a megcsalást. Nem ezt érdemli a férjed, még akkor sem, ha ilyen figyelmetlen. Szólni kell neki határozottan, hogy változást szeretnél és mindenekelőtt ővele szeretnéd megoldani a problémát.
2020. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Itt is látszik, hogy a lelki társ még kevés a jó párkapcsolathoz. Akit én lelki társnak éreztem, az remek barátom lehetett volna, ha nem akart volna többet, de édes-kevés volt ahhoz, hogy ő legyen álmaim férfija. Te se azzal vagy, aki igazi férfi a szemedben és ezért még sokat fogsz szenvedni.
2020. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 mintha nekem írtad volna...
2020. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha félrelépsz akkor jössz majd csak rá igazán mennyire szar szerető a férjed. Ez olyan mint egy drog, biztos imádnád.

Leírásod alapján nagyon gáz a csávó. (Esküszöm azt mondanám írj priviben, én nem vagyok a kollégád. :D)


13-as idióta vagy.

2020. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!