Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a helyzettel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Volt általános iskolában egy osztálytársam, aki most megtetszett. Igen ám, de a probléma ott kezdődik, hogy 10 éve beszéltünk utoljára. 2-3 évente amikor találkozunk az utcán, akkor köszönünk egymásnak, de ennyi.

Facebookra feltöltött most egy képet, és elgondolkodtam rajta, hogy jó lenne újra beszélgetni vele, esetleg elhívni randira. De nem tudok róla semmit azóta. Hogy csináljam?

Milyen tanácsot tudnátok nekem adni?


2019. febr. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben szépen finoman kezdeném el a dolgot, egy kedves üzenet kezdésnek bőven megteszi. Aztán a többi majd alakul :)
2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren rá írsz,megdicséred milyen jó lett az a kép. Aztán kérdezel valami értelmeset és ha ő is akarja akkor alakúl a csevely
2019. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es is megmondta a lényeget, meg a kérdésedben is elrejtetted a választ: most töltött fel egy új képet.


Egyszerűen like-olod az új képet, aztán ráírsz, megdicséred, elkezdtek beszélgetni, hogy mi újság, mi van vele mostanában, régen hallottál róla, stb.

2019. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!