Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal egy csúnya incidens után. Hiányzik nekem, és rossz nélküle, de hosszútávon így jobb lesz. A nagyobb gond ott jön, hogy egy közös ismerősünk 'barátunk' nagyon sok időt tölt velem, segít, és nagyon aranyos velem. Tartja bennem a lelket. Csak félek, ha többet akarna, én még nem tudnék vele lenni. Vagy esélyes a szakítás utáni új kapcsolat rövid időn belül? Mert jó lenne, szeretném, de nem szeretnék a fiúval szórakozni.

17L


2012. jan. 12. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal 4 hónappal azután jöttem össze, hogy neki véget ért egy 6 éves kapcsolata. Lassan egy éve vagyunk együtt :)
2012. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha hagyod hogy közeledjen de nem jelzel vissza kb 2-3 hét alatt elalszik benne a tűz és utána barátok maradtok de nem fogsz neki már tetszeni.. én is ilyen srác vagyok hogy vigasztalok és pár hét és utána leszarom a csajt mikor rendbe jön de addig vonzódom hozzá meg járni akarok vele de nem mondom el neki... :-/

16/F

2012. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kétértelmű célozgatásai vannak, amikre ugyan olyanokkal reagálok. De tudja, hogy belül én még nagyon mélyponton vagyok. :/
2012. jan. 12. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Valszeg tetszel neki, de persze ez nem biztos, de mondom é ugyan ilyen vagyok mint ez a srác... de ha hagyod akkor észre se veszed és már el is múlt mert egyik pillanatról a másikra csak ráébred, hogy már nem tetszel neki és szerelmi bánat sincs meg ilyenek ;) (legalábbis velem mindig így van)
2012. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy közben van egy másik srác, akivel szintén lehetne valami. De ő meg barátnak nem jó... egyikőjük agyát sem szeretném húzni, de megbántani sem szeretném főleg ezt a fiút. A másik fiú tetszik nekem... de fogalmam sincs. :(
2012. jan. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!