Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Jó ideje férjnél vagyok. Két gyerekünk van. A kapcsolatunk a férjemmel nagyon jó, 7 éve vagyunk házasok és tényleg lelki társak vagyunk. Szex is van, mostanában elég sok, de mindig ugyanolyan.....7 év után milyen is lehetne.


Jó ideje kerülget engem valaki, konkrét célzásokat tesz hogy szexelne velem (nős tehát tisztázta is hogy ennyi volna). Én mindig ellene voltam a megcsalásnak, de most először érzem azt hogy talán lehetne rugalmasabban is kezelni a dolgokat és ha nem is teljesen nyitott kapcsolatban élni, de feldobhatnánk kicsit így úgy a szexuális életünk.

Csak aza bökkenő hogy a párom nagyon elves, konzervatív ráadásul ő nem a nők esete, kétlem hogy neki is lennének ilyen lehetőségei.

Megcsalni nem szeretném, elsőkörben szerettem volna feldobni az ágyban a dolgokat ezért megkértem hogy csináljuk hátulról (mi úgy nem nagyon szoktuk) és már erre is azt mondta hogy kb h ne variáljak :( ez engem nagyon letört, kilátástalannak érzem a dolgot és a másik fickó közben naponta bombáz...ti mit tennétek?



2020. júl. 17. 22:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ő meg férfiből...konkrét szitu multkor.....együtt voltunk misszionarius pozba, megfordultam mondtam neki hogy úgy szeretném.....erre visszafordított hogy ő úgy nem szereti :(....máskor meg felvettem egy elég jó kis szoknyát egy dekoratív felsővel....mindegyik férfi kollégám megjegyezte aznap milyen csinos vagyok..ő meg közölte hogy nem áll jól :( lelombozó na. De biztos csak én nem vagyok elég kitartó.
2020. júl. 17. 23:05
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

"a meg kell beszélni már rég rossz"

na itt a baj! Durván elmaradott hozzáállásod van a szexualitáshoz. Azt gondolod, hogy a pasi gondolatolvasó? Amíg nem panaszkodsz, ő 100%-ban azt fogja hinni, hogy nagyon jól csinál mindent. Ezt te hibáztad el ezek szerint, de nagyon.


NYITOTTAN kell beszélni a szexről, de van pár tippem, amit bevethetsz.

Az első, hogy szex közben, amikor neked tetszőt csinál, akkor ezt adjad tudtára. Ennek módját rád bízom; nyögdécselhetsz, belé markolhatsz hajába, de akár szóban is mondhatod, hogy "Jó, még". Biztassad.

A második, hogy szex után, amikor a férfi legbefogadóbb, mond el neki, hogy mit csinált jól. Dicsérjed meg őt és sorold el, hogy mi minden volt jó és mit kéne még behozni, újítani.

A harmadik, hogy szexmentes időben beszéljél arról, hogy mi nem tetszik a szexben. Persze óvatosan, hogy ne sértsd meg. Jó példa lehet a koreográfia, azaz, hogy mindig ugyanazt csinálja. Mond el, hogy vágysz a meglepetésre.

A negyedik, hogy vegyél tantra masszázs vagy tantra szex könyvet (ha tudsz angolul írj rám és megosztok veled ilyet). Ezeket a könyveket együtt olvassátok el és próbáljátok ki azokat a dolgokat, amik mindkettőtök számára érdekesek. Van benne sok egyoldalú élvezet nyújtás (főleg a masszázs terén), így tudsz neki kedveskedni, amit ő majd más módon viszonoz.


4-es voltam.

2020. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

"Természetesen megmondtam neki hogy nem szeretnék vele lefeküdni. Nem nagyon érdekli"


OK, mond meg neki, hogy ha még egyszer szexuális módon közelít hozzád, vagy ilyesmi témáról beszél, jelented a főnöknél szexuális zaklatásként és rendőrségre is elmész, természetesen férjednek is elmondod. Ezek ne üres szavak legyenek, tegyed meg, ha Pistike nem hallgat a szép szóra, majd megtanulja így.

2020. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem kell gondolatolvasónak lennie de ha én volnék a helyében és a nejem hirtelen elkezdené máshogy akarni anszexet mint az elmúlt 7 évben (plusz a kedvemért csinosabban kezdene oltozni meg le fogyna) azt pl észrevenném.


Egyébként koszi a tanácsot utolsó, a masszázs stb az megy. Ezzel nincs gond. Nekem ennél vadabb elképzeléseim vannak amikhez sajnos ő eléggé sarkas

2020. júl. 17. 23:10
 15/24 A kérdező kommentje:
13: egyenlőre tudom kezelni ha erőszakosabb akkor meg felmondok. Nem vagyok az a rendőrségre járó tipus. Ez az egész nem is róla szól. Hanem hogy felnyitott bennem valamit ami még okozhat fejtörést hiszen még előttünk az élet
2020. júl. 17. 23:12
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

27f

Én vagy 6 alkalommal vetettem fel hogy dobjuk fel a sexet valamivel. Sírás lett többször.

Igazából mindig minden maradt a régi, egyhangú.

A rövidke kis viták semmibe vezettek.

Ha pózt akartam csak váltani, azt is alig lehetett. Teljesen befásulásnak éltem meg. De elvoltunk, gondoltam én.

Majd dobott a csaj 4 év után.


Maradtam egyedül, póz nélkül.


Annyit tudok mondani: ha olyan tipus aki semmi változatosságra se hajlandó, akkor kva nehèz dolgod van. És ez nem kis gond, lèvén még ti is fiatalok vagytok. Kitartást!

Jelmez, csipke, játék, helyszín, alkalom, spontanaitás, meg ami beugrik, mindent kikell használni. És oldjátok meg ( mondjuk bele lehet fáradni a kismillió probálkozás után)

2020. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

1. Semmiképp se csald meg.


2. Biztos nem hajlandó neked úgymond elhajlási engedélyt adni? Sok mindent megoldana, ha adna. Ugyanakkor nem lep meg, és megértem, ha nem ad.


3. Ebben az esetben közöld vele, hogy az unalmas szexteljesítménye hova sodort téged. Hogy mással szeretnél ágyba bújni, úgyhogy sürgősen változtatnia kell, mert ez már kapcsolati válság. Mondd el neki, hogy sokszor mennyire le tud törni téged.


4. Még hogy nagyon jó kapcsolat, meg lelki társak vagytok. Isten mentsen egy ilyen szar kapcsolattól. A szexuális élet rendben léte alapjaiban határozza meg a kapcsolat minőségét. A ti szexuális életetek egy silány fos, ennélfogva szar a kapcsolat, sorry, ez a magánvéleményem. Én is úgy gondolom, hogy a párom a lelki társam, és nagyon jó a kapcsolatunk. De nekünk tényleg jó, és a szex is. Ez amit te írsz, rettenet. Ha ilyen válságos helyzetbe sodorna engem a szar szexuális életünk, akkor... Az a baj, hogy felesleges is belemenni, mit tennék, mivel a párom sosem hagyná, hogy idáig sodródjunk. Nem egyedül kellene megoldanod a problémát, sőt, nevezzük válságnak, hanem ketten. Neki is tennie kell a házasság megmentéséért. Mert az, hogy te mással akarsz kefélni, már tényleg a házasság válsága, csak akkor nem lenne az, ha nyitott kapcsolatban benne lenne.

2020. júl. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#17 👍 tökéletesen leírtad!
2020. júl. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem értem a helyzetedet. Van egy dolog amiben egy ideje már változatosságot és többet szeretnél. Ebbe próbálod bevonni a férjedet sikertelenül. Lenne egy férfi, akivel viszont ezt kiélhetnéd.


Én amondó vagyok, hogy hajrá. Egyszer élsz és miért kéne ezt béklyók között tenned?! DE ez egy veszélyes terület, mert ameddig ez csak a fizikai síkon tudod tartani addig nincs gond, amint többet engedsz meg magadnak és lelkileg is elkezdesz belebonyolódni az a házasságod végét is jelentheti.


Biztosan tudni fogod kontrollálni az érzelmeidet és a felszabadult szexet vele és nem fogod úgy értelmezni hogy a kapcsolatban is sikeres lenne?


Ha igen akkor tényleg hajrá. Ha nem akkor nem ajánlom, mert a két szék közé eshetsz.

2020. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ti inkább csak barátok vagytok, vagy már az se, és csak áltatod magad, hogy az egy jó házasság, ahol a férj nem is akar örömet szerezni az ágyban a feleségének. Pont azért, mert a házasság egyik alapja a hűség, és úgy nem fog menni, ha egy életen át le kell mondanod a jó szexről.

Ülj le a férjeddel, és beszéld meg vele, hogy vagy lesz egy kis változatosság, és úgy csináljátok, hogy te is élvezd, vagy váljatok el, mert te nem tudsz fiatal, egészséges nőként végleg lemondani az élvezetről.

Ne dugd homokba a fejed. Szembe kell nézni a problémával. Már pedig ott gond van, ahol a férj nem is akar jót a feleségének, csak használja a testét.

2020. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!