Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nyugtassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam le?

Figyelt kérdés

Barátnőm megcsalt egy buliban, nagyon berúgott és 2 idegen fickó megdugta... rá pár napra el is mondta, és azóta totál készen van. Amikor kérdeztem, hogy jó volt e azt mondta még életében nem volt ilyen jó, de nagyon szégyenli magát.

Engem ez furcsa mód felizgatott, úgyhogy mondtam neki engem nem zavar sőt, ha úgy érzi akkor nyugodtan feküdjön le olyan emberel máskor is akit én nem ismerek és nagy valószínűséggel nem is fogok. Csak mindig mesélje el. De egyszerűen készen van a csaj.

27/F 24/L



2020. júl. 4. 05:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Annyira részegen szerinted gondolt a védekezésre? Idegenektől összeszedhet bármi retket vagy akár egy kakukkfiókát is. Eleve nagyon gáz ha egy nő ennyire részeg hogy gyakorlatilag azt csinál vele bárki amit akar. Ez felizgat? Következő randitokon mehettek akár a bőr és nemibeteg gondozóba is... Milyen meghitt és romantikus lenne a komoly kapcsolatotokban ez a randihelyszín. Előadhatnátok az orvosnak hogy idegenek össze vissza kefélik a csajod részegen.

Legközelebb kísérd el a buliba és szedj ágybelépőt. Lehet rövidúton meggazdagodnátok. Ja, azt a "foglalkozást" máshogy nevezik. De nem mindegy hogy strici vagy a pasija vagy?

2020. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát, tény, hogy vannak ilyen elferdült értékrendű egyének, akiket szexuálisan izgat, ha más dugja a nőjüket.
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha tetszik ez a játék, tök jó, és király hogy elmondta neked. De a nyitott kapcsolatokban fontosnak a szabályok. Ennek az is része hogy mit mondotok el egymásnak, és a védekezés is. A többi prűd válaszolóval ne törődj.
2020. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!