Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy nyugtassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam le?

Figyelt kérdés

Barátnőm megcsalt egy buliban, nagyon berúgott és 2 idegen fickó megdugta... rá pár napra el is mondta, és azóta totál készen van. Amikor kérdeztem, hogy jó volt e azt mondta még életében nem volt ilyen jó, de nagyon szégyenli magát.

Engem ez furcsa mód felizgatott, úgyhogy mondtam neki engem nem zavar sőt, ha úgy érzi akkor nyugodtan feküdjön le olyan emberel máskor is akit én nem ismerek és nagy valószínűséggel nem is fogok. Csak mindig mesélje el. De egyszerűen készen van a csaj.

27/F 24/L



2020. júl. 4. 05:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Feküdj még vissza aludni
2020. júl. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Troll
2020. júl. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most attól, hogy ti ennyire szűk látókörűek vagytok és feltételezem még nem voltatok komoly kapcsolatban amiben vannak olyan dolgok amiket megéri elnézni, attól miért vagyok troll ?
2020. júl. 4. 06:41
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt nemcsak elnézed, hanem élvezed is az nem kicsit beteges dolog. Ja és ez szerinted komoly kapcsolat? Legalábbis te azt hiszed. Szánalmas vagy.
2020. júl. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha lelkileg és szellemileg teljesen jól kijövünk akkor miért ne lenne komoly kapcsolat?

Szerintem nincs olyan ember a földön aki még ne fantáziát volna egy kapcsolat alatt egy harmadik emberről.

Rengeteg olyan kapcsolat van ahol az egyik fél többre vágyik és titokban félre lép.

A komoly kapcsolat jele az is, hogy ezt is őszintén bevallotta, tehát feltétel nélkül megbizhatom benne, hiszen őszinte velem. Korlátozni meg nem akarom és nem is tudnám, hisz egy önálló emberi lény. Azt viszont én szabom meg, hogy mi fér bele, hisz bármikor kiléphetek a kapcsolatból, ha úgy érzem nem?

A gondolat meg, hogy átélte élete legjobb szexuális élményt és ez engem izgat hát uram bocsáss, más meg koszos cipőkre izgul fel...

2020. júl. 4. 06:53
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha olyan reszeg volt, semmire sem emlekezne, nemhogy arra, milyen jo volt.


Koszi a reggeli kamut a kavem melle:)

2020. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

A "barátnőd": -nélküled ment buliba

-nagyon berúgott

-nem is egy,két idegen férfi megdugta

-nagyon élvezte

szerintem vedd is el feleségül balf@sz :)

2020. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Énis pont ugyanígy szerettem meg a cuckoldot egyik exemnél. Mostmár a másik oldal izgat, hogy én vagyok a harmadik fél. 23/F
2020. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Csak egy rossz álom volt aludj tovább.
2020. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Téged kéne lenyugtatni, de majd le leszel, ha haza is hozott valamit amit elkaptál már tőle.
2020. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!