Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm távolságtartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm távolságtartó, amikor menzesze van, hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pár hónapja jöttünk össze a barátnőmmel, szóval még a kapcsolat elején vagyunk.


Amikor megjön neki, nem akar estét együtt tölteni, max kinti program, de hogy aludni vagy bármi mást egyáltalán nem akar.


Megértem, hogy ilyenkor nagyon kellemetlen, kínos lehet a dolog a másik előtt, de tényleg nem kell tartania tőlem.


Hogyan nyugtassam meg őt e téren? hogyan közelítsem meg beszélgetés során a dolgot?


(nyilván nem most fogunk összeköltözni, de előbb utóbb ha összeköltözök a másikkal, akkor is előfog jönni ez...)



2018. dec. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd békén
2018. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Hagyjam a megnyugtatást, akkor ha majd lesz feleségem, havonta majd külön szobában fog aludni. :D

2018. dec. 24. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem minden no ilyen mikor menstrual

De neki ez nem jo. Ergo hagyd beken akkor es ne "nyugtasgasd" mert siman lehet h neki ez rosszul esik

Fogadd el h o olyan amilyen

2018. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Mivel friss kapcsolat meg kenyelmetlenül erzi magat

Nökent irom nem kellemes amikor reggel arra ebredsz h atazott az agynemü...

Neaggodj par honap mulva megnyilik

En is ilyen vagyok,par honap mulva meg fingani is mertek egymas elött😄

2018. dec. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha osszekoltoztok, akkor mar feltehetoleg lesz koztetek olyan foku intimitas, hogy ezt mar kepes lesz kezelni. Addig nem kell nyugtatgatni, mert ez nem nyugodtsag kerdese, hanem hogy nem akar melletted atazni pl. vagy van aki ilyenkor fokozottan "gazos", allandoan puffad, nagyvecere jar, egy kapcsolat elejen nem akarsz ezzel kezdeni.
2018. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Jól lepontoztak, aki azt irta, hagyd beken, de...tenyleg nem kell eroltetni.


Aterzem a baratnod helyzetet. En ilyenkoe lelkileg vagyok ki, a hasamon es a derekamon kivul a mellbimbom is FAJ. De olyan szinten, hogy neha megijedek magamtol, az milyen merteku agressziot valt ki belolem, ha pl a ruha hozzaer. Ejszakai tampon+ala betet verzional is hajlamos vagyok Carrie-kent ebredni.

Plusz a folyamatos hasfajas atsugarzik mas teruletekre is, es az elso napokon 4-5 alkalommal MUSZAJ elintezni a nagydolgomat.


szvsz, ha engem akarnal nyugtatni, nem hagynad el elve a helyseget :D :D


De tenyleg, hagyd, ahogy melyul a kapcsolatotok, jobban megnyilik.

2018. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Kinyalod.
2018. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bögyös Dávid válasza:

Még nem tudom, mik a válaszok, na így tudatlanul, hát igazából szerintem egy icipicit furcsa, de nem nagyon,. Oké, hogy távolságtartók, de enyire? Oké, menstruál, nem kell neki partner, így evulóció hatására visszahúzódik az emberektől, bekuckózik. De hát nem b@szod meg attól, hogy mellette alszol, tehát azért nem értem. Még ő így sem tudja elfelejteni picit a biológiai ösztönét, ha "tudja" - amit nem tudok, hogy tudja-e egyálltalán - hogy nem fogod megrakni.

Az lehet csak, hogy tényleg, nála picit erős a biológiai ösztön, és anyi, hogy nem akarja a biológiai teste, hogy megdugják, amikor menstruál.

máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bögyös Dávid válasza:
Ja, hát azt elfelejtettem. Nyilván, az alap(legalábbis nekem), hogy félhet is ettől. Egy "friss" kapcsolatban senki sem mer semmit kiadni magából a másik előtt: csak ne hogy keljen pukizni/kakilni... A nőknél meg persze menstruálni: ne lássa meg, ne vegye észre... Szóval az elején nehéz egymás elöt ilyen privát dolgokat mutatni, de minél több idő eltellik, és minél többször veszi észre a másik "véletlenül" a bizonyos privátabb dolgokat, annál nyiltabb lessz a kapcsolat.
máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!