Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolságtartó?

Figyelt kérdés

Már 3 éve vagyok egyetemista, hiába hivom barátom, hogy megismerje őket, nem akar, mert direkt úgy alakítja a dolgait és a kedvét, hogy ne tudjam bemutatni. Nagyon szeretném ha megismernék, meg ő is megismerje őket, sőt a haverjaim is mindig róla kérdeznek, meg szeretnék megismerni. Meg az is furcsa, hogy forditva sincs szándéka, pedig mondtam, hogy szeretném már megismerni a haverjait...

Miért ez a nagy félelem?


2017. szept. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak nem akar a haverjaiddal lenni.

Nem mindenkinek van erre igénye, amit én megértek.

Persze téged is zavar a dolog, mert így állandóan kérdezgetnek meg mittomén, hogy miért nem megy. De ha nem akar, nem kell erőltetni.

Én pl. magam választom meg a barátaimat/haverjaimat, és egyáltalán nem érzek késztetést rá, hogy más haverjait megismerjem, akkor sem, ha a barátom/barátnőm/akárkim haverjai.

Lehetnek kivételek, de attól még így van. Talán ő is az a típus, aki nem akar ismeretlenekkel jópofizni, csak azért, mert te ismered őket.

2017. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy szimplán titokba akar tartani, mert szégyell.... emélem nincs igazam.
2017. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zárkózottabb a barátod? Nálam ugyanez volt, és az a megoldás, hogy nem összecsődítesz mondjuk 10 embert egyszerre, hanem szépen fokozatosan. Egyszerre mondjuk csak egyet mutatsz be neki, és akkor lehet jobban meg tudna nyílni. Aztán egy idő után már nem fogja zavartatni magát, ha többen is összegyűltök. :)
2017. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csak bemutatni szeretném, mert mindig féltékeny, meg ha megyek velük beülni valahova, mert ők is nyugis társaság, szoval ha mondom, hogy megyek egyből generál veszekedést és már rossz kedvem lesz. Ezért is gondolom, hogy így talán ő is megnyugodna, hogyha látja kik a barátaim.
2017. szept. 27. 20:06
 5/6 A legrosszabb ***** válasza:
Sosem voltam kíváncsi az aktuális párom haveri körére, egy-két barátnőt ismertem közülük, de meghagytam a privát szférájuknak a megfelelő teret, nehogy megfojtsam őket. Azt viszont észrevettem, hogy a csajok nagyon szeretnek puhatolózni a párjuk baráti társaságát illetően, hátha akad ott egy jó megjelenésű csaj, aki miatt lehet cirkuszolni, meg féltékenységi színjátékot rendezni.
2017. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan furcsa ez.

Van, aki alapból nem igényel nagy társaságot, főleg nem még a párja barátait is. Pl én sem.

Inkább ne erőltesd, ne legyen ebből vita.

2017. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!