Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha sír a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha sír a barátnőm hogy nyugtassam meg? És hogy ne foglalkozzon ilyenekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány és magas ezért szólogatnak be neki. Nem tehet róla hogy ilyen mert eszik rendesen, már kicsi kora óta ilyen. Mikor kicsi volt már akkor csufoltak. Sulit kijartad és utána nem ment dolgozni annyira utalta az embereket. De amiota osszejottunk dolgozik 2 hónapja. Sírva jött haza ma is és már nem akar járni.
2019. jún. 14. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk menjen el egy pszichológushoz, mert nem normális, hogy ennyire hatással vannak rá számára közömbös emberek, vagy, hogy ennyit rugózik ezen az adottságán. Ha minden ember véleményére adnánk, megőrülnénk 1 nap alatt. 31F
2019. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezen szakember tudna csak segíteni. Itt mélyebb a probléma és nem oldható meg pusztán egyszeri megnyugtatással.
2019. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Vagy csak így magyarázza, hogy miért te leszel egyedüli kenyérkereső.

32/f

2019. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Hány cm magas,és hány kg? Lehet irigyek rá,mert szép vékony! Neki meg elég nagy önbizalom hiánya lehet sajnos. Vigasztald..nem lehet neki könnyű így élni,hogy mindent a szívére vesz.
2019. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Járt pszichológushoz 14 évesen és azt mondta nem segített semmit.

Most 23 eves

2019. jún. 14. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem is a pszichológus segít, hanem az ember saját magán. A pszichológus csak irányba állít, rávezet a kérdéseivel a magad által megválasztott útra. 31F
2019. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem csak nem akar dolgozni.

Nem a sovanysagaval van a baj.

2019. jún. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

#6os nagyon jó választ adott, ne pontozzátok már le!

32/f

2019. jún. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs meg a kellő akaraterő/önbizalom akkor lehet bármilyen szakember nem lesz haszna, maximum a pénztárcája fogyadkozhat tőle.

Beszélgess vele nagyon sokat, éreztesd vele, hogy fontos számodra és higye el azt, hogy semmi baj nincs vele. Tolja le mások idiota és primitiv véleményét, fogadja el magát úgy ahogy van (külsőségek mellett ott van az illető személyisége, kisugárzása, amivel talán jobban is tud hatni a másik félre, számomra mindenképp fontosabb, talán épp emiatt vagyok együtt lassan 3 éve a barátnőmmel), hiszen ott vagy te aki szereti és úgy elfogadja ahogy van. Neked tetszen, ne mások "elvárásainak" feleljen meg.

2019. jún. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Na ilyen bamba embertől mentsen a jó isten. Most biztos bántó voltam tisztában vagyok vele de az ilyen életképtelen emberek nem maradnak meg ebbe a világba. Most minden nap sírni fog? Nem fog kimozdulni a lakásból és majd te eltartod életed végéig? Szerinted ez később nem lesz vita tárgya? Aztán majd jön az hogy ezzel fog zsarolni mint ex pasim is hogy neki mi a baja? A saját anyját képes volt a gondljával zsarolni szerintem még most 31 évesen is ő tartja el. Mi lesz vele ha nem lesz senki aki eltartja? Legyen megértő vele az ember ez oké de meddig? Mert azért minden ember türelme és élete véges. Nem használt a pszichológus mert tőle várta hogy megoldjon mindent pedig ő nem fog tudni neki segíteni ha ő nem akar változni és nem fogadja el magát. Sovány ez van most mit tud vele csinálni? Szarja már le tök idegen emberek véleményét könyörgöm vagy szóljon vissza magyarázza el hogy ilyen a genetikája nen tud vele mit csinálni. Úgy fel tudom magam húzni az ilyen bamba embereken és ők a felnőttek hogy sírva szalad haza. Nem hogy örülne neked hogy te így elfogadtad és szereted akkor mit érdekli más véleménye?
2019. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!