Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan nyugtassam meg a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha pókot lát akkor mintha katasztrófa lenne, ordít, visít, sikít. Aztán porszívóval "leszedem" akkor ki kell vinnem a porszívózsákot a kukába mert szerinte a pók életre kel a porszívóban és bosszút-áll. Volt többször ilyen álma. Ezt hogyan lehetne kezelni? Hogyan nyugtassam meg?

2016. márc. 26. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*barátnőm
2016. márc. 26. 19:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézesd meg vele a Pókember filmeket. Annyira fos, hogy én is sikítottam tőle, pedig még a Carpenter-féle Valami-t is szó nélkül nézem végig bármikor.
2016. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Arachnofóbiás. Szakemberrel kéne erről beszélnie, ő talán tud tanácsot adni.
2016. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
23%
Váratlanul dobj a nyakába egy pokot
2016. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg együtt a vizipók csodapók mesesorozat részeit.


:)

2016. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mesébe egészen barátságosnak ábrázolják őket. :) Talán így megnyugszik. :)
2016. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is.

Pszichológus segíthet, ilyenkor az a legfontosabb, hogy nyugtasd meg és SOSE bántsd emiatt verbálisan.. Engem mindig leszidnak vagy ilyesmi és ez csak ront a helyzeten.


Amúgy kijavítottad a barátnőmet, de nem találom a hibát és ezt keresem egy ideje!! :D

2016. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Azért nem találod mert biztos egy moderátor kijavitotta!
2016. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Az Arachnophobia (Pókiszony) című Spielberg-klasszikust messze kerüljétek el!

2. Szakember - van normális félelem, de ez mintha már több is lenne.

3. Prevenció - időnként magadtól körbenézel és ha esetleg pókot látsz, elkapod és kiviszed a házból anélkül, hogy ő tudna róla.


Egyébként miért porszívóval szeded össze? Legvégső esetben fogsz egy műanyag zacskót, összefogod és kiviszed! A pók nem béka, hogy visszajárjon.

2016. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az sztks pszichologusok igy is tulterheltek, egy ilyen komoly fobiat meg nem 2 alkalmas terapia fog megoldani. Amennyire tudom ok ezzel nem nagyon foglalkoznak. Szoval fizetos terapeuta es sok sok udo (es penz). Te nem tudod megnyugtatni, a realis dolgok nem mukodnek. En is rettegek a pokoktol. Bar ha mar a porzsakban van es ilyen kaszas fele volt vagy kicsi akkor oke. De ha igazan nagy fajta (amit varosban meg nem lattam) az nem hiszem h biztosan beledoglik. Azt en is kivitetnem. De a kicsit zaepiben osszenyomva is a konyhai kukaba kell dobni nem a szobaiba. Mert a szobai neha kiborul amikor kivisszuk es kieshet az a zsepi es nekem kellene osszeszedni. Baratom annyit tud tenni h korulnez ha nem vagyok ott es meg addig kinyirja ha talsl amig nem latom, akk akarhova kidobhatja.
2016. márc. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!