Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tartanád visszataszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartanád visszataszítónak, ha a barátnőd háta ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Szóval kamaszkoromban nagyon pattanásos volt a hátam. A pattanások már nincsenek meg, viszont a helyükön barnás/fehér foltok maradtak vissza, sok és az egész hátam területén.

Emiatt például strandra se járok, vagy nem hordok hátul kivágott ruhákat.

Olyan, mint a jobb oldali kép, csak a nagy piros puklik nélkül (meg kevesebb szőrrel)

[link] Mennyire jelent ez problémát? (Pl strandra menni, megmasszírozni és társai?)


2016. jan. 22. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát mint a BAL oldali kép.

Bocsi, elszúrtam

2016. jan. 22. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokad rendű dolog. Ha a fő dolgok stimmelnek ilyen miatt nem fogom visszautasítani. Meg amúgy is ez már csak az ágyban derül ki.
2016. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, kozmetikus...
2016. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én hátam tele van anyajegyekkel, meg hasonló foltokkal. Bár én a másik nemet erősítem, de engem is nagyon zavar, úgyhogy meg tudlak érteni. Máson észre sem venném, csak magamon zavar :)
2016. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lol az enyém is ilyen, csak rosszabb :D Engem nem zavarna egyáltalán a lányon.
2016. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
páromnak is hasonló a háta tele van hegekkel, de nem zavart soha. nyugodtan járj strandra, nagyon sok embernek ilyen :)
2016. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!