Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem lenne barátnőd több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne barátnőd több pénzed lenne?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?
2015. júl. 13. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
hát nekem sok lém van, és ha most az lenne az ára, hogy a bnőmet elviszem valahova kajálni, majd a nap végén lepippant hát nem sajnálnám a pénzt :D
2015. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Nincs most barátnőm és igen, több pénzem van, mint akkor, mikor volt.


25

2015. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ~3 hónapja nincs nőm, azóta vettem új alaplapot, sok ramot, és Isten tudja mennyi pénzt költöttem szoftverre - ezek után is több pénzem van.


24

2015. júl. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

A párom nevében írom, hogy több pénze lenne.


Az anyjánál lakna még mindig, nem albérletben, nem kellene folyton új holmikat venni, mert ott minden adott lenne, a kajaköltségek jelentősen csökkennének, szintén az anyjának köszönhetően, max benzinre költene többet, mert az albérletünk a belvárosban van, "anyósom" meg eléggé messze a külvárosban.


Ha nem lennék, akkor nagyon nem menne sehova, max haverokkal néha sörözni, esetleg a pénze még edzőbérletre folyhatna el. Így néha elmegyünk kirándulni, fagyizni a városba, moziba, stb. Még ha nem is mindig mindent ő fizet, azért nyilvánvalóan többletköltség vagyok neki.


Csak hát, most mérlegelj. Melyik a jobb- 29 évesen még mindig önállótlan felnőttnek lenni, aki soha nem élt még egyedül, sosem élt még külön, még a gyerekkori szobájából sem költözik ki, ámde sok pénze van, avagy egy barátnő, akivel ugyan kicsit jobban fogy a pénz, mert hát igen, az albérlet szép és jó helyen van, nyilván drága, a lány azért nem elégszik meg a négy fal között üléssel... Szerencsére a páromnak nincsenek olyan dilemmái, hogy pénz vs nő, nyilván kevesebb van, de értelmes ember így is tud félretenni és nyaralni menn- csak közben boldog, hogy van egy társa :)

2015. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

En is a parom neveben mondom: tobb penze lenne. Egyedul lakna egy lepukkant alberletben, mert maga miatt nem lepte volna meg azt, hogy lakast vegyen. Nyilvan nem kellene mososzert, kulonbozo tisztitoszereket vennie, mert anyuka jonne a mosnivaloert, meg jonne kitakaritani is. Ha a tusfurdoje, samponja elfogyna, hetekig folyton elfelejtene a boltban, hogy venni kene, igy tetotol talpig szappannal furdene hetekig. Utal vasarolni, ezert ritkan venne maganak ruhat, de ezzel szemben felem igenyli, hogy folyamatosan karban tartsam a ruhatarat, hogy mindig szep ruhakban jarjon, szoval nem az igenytelenseg, hanem a lustasag miatt robbanna le oltozkodesben. Az eskuvonk aran vehetne egy kocsit.

Penze lenne, csak epp nem akkor kefelne, amikor csak kedve szottyan. Dugas helyett viszont porolgathatna a szamitogepet. Nem hiszem, hogy boldogabb az a ferfi, akinek van peze ramokat vasarolgatni es hasonlok, mint az, akinek non stop rendelkezesere all egy szereto, aki mind e mellett mos, foz, takarit, stb. Szoval lehet vigasztalodni a penzzel, csak epp osszehasonlithatatlan a ket dolog.

2015. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Páromnak is több lenne. Hasonlóan az előttem szólókhoz. Vegetálna otthon miközben azt érzi semmerre se tart az élete (saját elmondása).

Az élelmezés velem jócskán feljavult ami töbletköltséggel jár (rendszeresen egészségesen és változatosan főzni nem lehet tésztalevesből). Kirándulni is megyünk, több a program (mozi kiállítás utazás a családomhoz), életében először van háziállata (mindíg is akart, de nem egyedül). Amúgy a közös kiadásokat felezzük ezen túl mindenki a saját pénzével rendelkezik. Szóval ja, több maradna, de saját bevallása szerint nem cserélné el a mostani állapotot semmire. Mondjuk mi együtt élünk, nem vagyunk tinik és a végzettségünk is ugyanaz. Ideje lenne kinőni a nő csak a pénzt viszi, nem éri meg frázisból. Ha ezt tapasztalta valaki ott rossz nőt választott ami viszont az ő hibája.

2015. júl. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

hát a múltkor beleborította a piát az egyik laptopomba aztán most vettem helyette 2-t...egyet am is akartam venni, de nem most, de akkor ha már rászántam az időt a keresésre akkor vettem...

nem visz el sok pénzt a barátnőm, de igen több pénzem lenne ha nem lenne barátnőm :D

mondjuk azóta nem is nagyon tudok spórolni amióta 3x annyit keresek mint régebben és van barátnőm :D

2015. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
22F*
2015. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem, sőt sokkal kevesebb


F 28


a csajom 57éves többszörösen elvált és rohadt gazdag férjei voltak

2015. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 curáku ***** válasza:
Tobbet koltene ha en nem lennek. Egyreszt a lakas miatt(az enyemben lakunk), masreszt sokkal tobbet bulizna a haverokkal, pedig most is heti szinten ulnek ossze sorozni/bulizni. Emellett persze, mi is elmegyunk nyaralni, de nelkulem is ugyanugy menne, es felesben fizetjuk. Ahogy egyebkent mindent. Szoval igazabol most igy takarekosabb, mintha nem lennek..
2015. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!