Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem lenne barátnőd több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne barátnőd több pénzed lenne?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?
2015. júl. 13. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5 én 330 éve szappannal fürdök.. ez most akkora baj?
2015. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Èn nem költök nőre egy forintot se. Ne a pénzemért szeressen!!! Ennyi ;)
2015. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és nekem is több pénzem lenne, ha nem lenne barátom... elég nevetségesek ezek a kérdések. sajnáljátok a pénzt arra akit szerettek? jegyzetelitek mit költöttetek a párotokra? annyira szánalmas.
2015. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát te vagy a szánalmas, lol. Amikor elmész randira meg meglesz a barátnő akkor krvára nem hiszem, hogy már szereted. Sajnálják a férfiak a pénzt a nőkre? és a nők?
2015. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy jön ide a randi. barátnőről volt szó, akit valószínűleg szeretsz, és ezért jöttél össze vele. nekem legalábbis akkor lesz párkapcsolatom, ha szerelmes is vagyok. akibe pedig szerelmes vagyok, attól nem sajnálok semmit.
2015. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyébként én nem mondtam, hogy kifejezetten a férfiak sajnálják a nőkre. ha jól látom, úgy fogalmazta, hogy a párjára sajnálja valaki. aki lehet férfi is, lehet nő is. akármelyik is, mindenképpen szánalmas, amikor valaki számolgatja hogy mit költött másikra.
2015. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eddig a nők árán összejött egy kisebb házi súlyzókészlet meg egyéb apróságok.
2015. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!