Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tehet jót a szerető a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehet jót a szerető a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 11:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
60%

#24 "Kék szemekkel, sűrű fekete hajjal, gyönyörű testtel. Belehalt...

A másik kábítószerfüggő lett, ott ő volt a megcsaló. Miután a felesége hosszú fájdalmas évek után rászánta magát, hogy új életet kezd.

Sorolhatnám, persze valaki nem jutott el eddig, nem halt bele, és csupán pszichiáter kezeli mai napig. A megcsalók akkor csúsznak le mikor elhagyják őket, és 2 szék...

A szerelmes szeretők a fájdalomba őrülnek bele."


Azért futólag megemlíteném, hogy a való élet nem egy Arany-ballada...


"Nem vettem el olyan nőt feleségül, akivel nem passzoltunk össze minden téren." - süsd meg, az emberek VÁLTOZNAK az életük folyamán, az, hogy valakivel kompatibilis vagy húszonévesen, az nem jelent semmit a negyvenes éveitekre.... a nagy kérdés nem az, hogy 20 évesen passzoltatok-e, hanem az, hogy hasonló, vagy ellenkező irányba alakult-e a személyiségetek...


szintén 56/F 23 éve boldog kapcsolatban.

2020. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan ezekért nem lehet pálcát törni senki feje fölött. Az utolsó jól írta a változásokkal kapcsolatban.
2020. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem mondta, hogy az élet aranyballada, vagy ,hogy minden ilyen eset szélsőséges. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek megvan a maga igazsága. Ha nektek a szerető, akkor a szerető. Én megértem, nem ítélkezek. Csupán tapasztalataimat írtam le, illetve amit magam körül láttam. "Sajnos" nem láttam még jó kimenetelű szeretői viszonyt, de ha ti igen annak örülni tudok csak.
2020. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
71%
Nálam egy próbát biztosan megérne, főleg úgy, hogy az életemben az összes ziccert kihagytam tudatosan! Érzelmileg, testileg brutál unalmas és egysíkú életet élünk már sok-sok éve.
2020. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
41%
Aki hagyja szeretozni a pasit az előbb utóbb egyedül marad.Baratnom is szemet hunyt a megcsalások felett,ment is évekig aztán otthagyta a férje,mert szerelmes lett.
2020. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Hát én tuti hisztériás rohamot kapnék és óriási botrányt csinálnék!!! Az megbocsájthatatlan, a szerelem feladása. Ott vége.
2020. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%
Én évek óta szeretőt keresek. Szerintem az a megbocsájthatatlan, amikor a másik fél azért keres szeretőt, mert én nem adok neki semmit. Minden csak nézőpont kérdése.
2020. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
52%
Ha ennyire jogos, akkor miért nem válsz el vagy miért nem nyitott a házasság?
2020. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!