Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tehet jót a szerető a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehet jót a szerető a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 11:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én egyetértek veled! Nálunk konkrétan valami hasonló a helyzet. A párom tudja hogy szenvedek a szex hiánya miatt, ő meg attól szenvedne ha szexelnie kellene, de ez nem az ő érzelmi döntése, ő mindig is ilyen volt. Azt azért nem mondaná hogy menj és keress szeretőt, de nem is firtatná ha eljárnék a "klubba".
2020. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Tehet, ha kezdettől fogva nyíltan van kezelve és a másik fél is tisztában van ezzel és elfogadja a nyitott kapcsolatot.


Ha egy hazugg€ci félrekúr, akkor az a kapcsolat úgy döglött, ahogy van.

2020. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szerető tesz jót vagy rosszat a házasságnak, hanem a hazudozás és a gerinctelen árulás.


Ha a másik nem csak más ágyában nagylegény/nagyleány, hanem akkor is, mikor megbeszéli a párjával, hogy mit érez/gondol a kapcsolatról és a megoldások között valahol ott van a nyitott kapcsolat is (amiről a másik tud és ugyanúgy csinálhatja, mint a párja, ugyanúgy tarthat szeretőt, félrejárhat, nem lesz hiszti, ha kiderül, mert eleve tud róla, stb).

2020. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%

Félreértés ne essék, azt én is elítélem, amikor az egyik fél megad mindent a másiknak, majd az pusztán a kaland kedvéért félremegy.

Nálunk az van, hogy én az első perctől kezdve nem kaptam meg, konkrétan egy év kellett az első, számára kényszer szexig. Majd onnantól havonta, kéthavonta 1. Nekem akár naponta is ment volna, de be kellett érnem azzal az eggyel, mármint havonta. Ő is tudja ezt, pont ezért nem tartanánk ezt megcsalásnak. Viszont annyira meg nem vagyok a nők álma, hogy akár egy szeretőt is össze tudtam volna hozni az évek alatt. Válni felesleges lenne, mert most van egy biztonságos és felépített életünk, úgy meg lenne egy szétbarmolt, ugyancsak nőmentes, kényszer cölibátusban vergődés. Arra esélyem nincs hogy bárkinek is tetszenék, szóval ez a szeretős dolog is csak elméleti. Ami rossz rám nézve az, hogy minden nap ezzel a tökéletesen esélytelen élettel kell kelnem és feküdnöm.


Visszatérve az eredeti kérdésre, nekem fenomenálisan nagyot dobna a saját életemen, és ezzel a párkapcsolatomén is.

2020. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
65%
Akik szeretőt tartanak, azok 80% - a egoista és nem őszinte, egyenes ember.
2020. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
43%
Megnyugtattál, én a 20%-ba tartozom, vagyis tartoznék.
2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, lehet. Nekem még soha nem volt szeretőm, lehet bele se mennék.
2020. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%
Simán lehet. Pl amikor valamelyik fél leértékeli magát, annak helyrebillenti az önbizalmát ha lesz egy szeretője. Vagy ha a másik fél nagyon elhagyja magát, eltunyul a kapcsolatban, az összekaphatja magát, ha rádöbben, hogy a másik másnak is bejön...
2020. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

Nekem és a szeretőmnek sokat ad, hogy vagyunk egymásnak. A házasságom ellaposodott, habár szex van. A szeretőm sem szenved otthon hiányt.

ÉN: Kinőttem az évek folyamán a társam. Ő soha nem akart fejlődni, változtatni. Eszik, alszik, dolgozik, vonatozik, vásárolgat. Úgy érzem több vagyok nála, külsőre ,belsőre. Szeretőm, olyan amilyen férfit elképzelnék magam mellé. Sokat profitál belőle a család,találka után /4,5 órát együtt szoktunk tölteni/ boldognak, kiegyensúlyozottnak, nyugodtnak érzem magam. Lehet egy hárpia lennék ha Ő nem lenne. Az Ő szemszögéből: Nekem az jött le, otthon a felesége igen elnyomja. Túl domináns a hölgy. Válaszom a kérdésre igen. Tehet jót a szerető a kapcsolatnak.

2020. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
59%
19-es. Erről beszélek én is, csak sokan mindent feketén vagy fehéren látnak.
2020. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!