Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tehet jót a szerető a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehet jót a szerető a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 11:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
50%
Igen,tehet jót,több okból is. Eleve probléma/hiány/eltérő szex igény van abban a kapcsolatban amibe belefér a szerető.Ha ezt megkapja egy külső kapcsolatból valaki,már kiegyensúlyozottá teheti. Ezt írták többen is,ahogy azzal is egyetértek,hogy az önbizalmat is növeli,főleg ha egy monoton kapcsolatban lép félre valaki,amiben már megkopott a másik fél részéről a bók,dícséret. + lelkiismeretfurdalást kelt,ezért fokozottabb érdeklődést mutat a párja iránt a félrelépő. Ami fura,de újra közelebb hozhat párokat.
2020. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

Segíthet abban, hogy hatékonyabban és tovább tudják a felek a szőnyeg alá söpörni a problémákat. Ezáltal segíthet azt a látszatot elérni, hogy minden oké.

Mindenki döntse el maga, szerintem ez nagyon nem jó.

2020. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

#14

Teljesen érthető, hogy neked úgy tök jó lenne. Most jobb híján együtt vagy egy nővel, mert nem találnál mást. Még jobb lenne több nővel együtt lenni. Ez eddig oké.

De írd már meg, hogy a párodnak miért lenne ez jó. Nem lenne jobb neki egy olyan párral, aki valóban úgy szereti ahogy van, és nem kefél félre? Nem lenne jobb ha a párja tisztelné, és nem csak azért lenne vele mert más nem állt vele szóba? :)

2020. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, ti hány évesek vagytok. Én már elég sok mindent megéltem, és láttam. Nem. Nem tesz jót a kapcsolatnak. Két kezem kevés lenne megszámolni, hány embernek láttam romba dőlni az életét e-miatt.


Persze, 3-4-5 vagy akár több évig is nagyon jó lehet. Aztán jön a fájdalom, amibe belebetegszel. Pláne, ha az ember lány/fia szerelmes lesz a szeretőbe. Egyik barátom alkoholista lett, később meghalt az alkohol elvonás tünetei borzalmasak voltak. Egy gyönyörű nőt képzeljetek el, olyan volt mint egy hercegnő. Kék szemekkel, sűrű fekete hajjal, gyönyörű testtel. Belehalt...


A másik kábítószerfüggő lett, ott ő volt a megcsaló. Miután a felesége hosszú fájdalmas évek után rászánta magát, hogy új életet kezd.


Sorolhatnám, persze valaki nem jutott el eddig, nem halt bele, és csupán pszichiáter kezeli mai napig. A megcsalók akkor csúsznak le mikor elhagyják őket, és 2 szék...


A szerelmes szeretők a fájdalomba őrülnek bele.


Persze ez hosszú, sokszor évek, évtizedek eredménye. Sokszor a gyermekek, generációk is viselik a fájdalmat. Magam is megtapasztaltam. Sosem felejtem el édesanyám arcát, amikor először vett tudomást apám szeretőjéről. Aztán úgy tettek, mintha minden rendben lenne. De hallom anyám kétségbeesett sírását, amikor a lépcsőnk alsó fokán bőgött mint egy gyermek.


Hogy nem minden fekete-fehér? De igen, ebben a témában SZÁMOMRA pontosan fekete, és fehér.


Nem vettem el olyan nőt feleségül, akivel nem passzoltunk össze minden téren.


Boldog vagyok, de sajnálatot érzek azok iránt akik ezért mentek tönkre, ne legyetek ostobák !


56F

2020. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Van valamilyen szinten előnye, viszont sokkal több a hátrány.

Voltam már én is szerető, igaz én független vagyok, a másik családos.

1. pasinál: A szex nagyon jó volt, megértettük egymást, viszont komolyabbat nem tudtam volna elképzelni vele.

2. Pasinál: Ugyanúgy minden oké volt, viszont egy idő után többet éreztem iránta, és véget vetettem a dolognak. Pedig tényleg jófej volt, találkozhattunk volna utána is csak mint barátok, csak beszélgetni szex nélkül, de akkor nem tudtam volna tovább lépni, ha ugyanúgy tartom vele a kapcsolatot.


Annyiban tesz jót, hogy nem vezetik le otthon a szexhiány miatt a feszültséget, nincs állandó vita a szex miatt.

Viszont így a problémák a szőnyeg alá vannak söpörve, kevesebb a kommunikáció, nincs megbeszélve a probléma, és mivel a szexet máshol is megkapja a megcsaló így nem is igen törekszik arra, hogy közös munkával tovább építsék a kapcsolatot, hogy több időt szánjanak egymásra.

Vannak ahol már érzelmek sincsenek, csak a vagyon és a közös otthon vagy épp a gyerekek tartanak össze két embert. Ismerek erre is példát, nem mennek szét főképp a gyerekek miatt, a férjnek szeretője van az asszony tud róla, állandó vita, veszekedések, sőt már verés is történt, de ez még mindig jobb a gyerekek lelki világának, mintha szétmennének a szülők, legalábbis ők így fogják fel.

De volt olyan is, mikor egy nő keresett meg, egyéb műtétei voltak ami miatt nem volt szexuális életük és szerette volna, ha a férje szeretője lennék. Ez valamilyen szinten elkeseredés, viszont azért az ember gondol arra akit szeret, és jobb megadni a lehetőséget neki, ha a pasi meg úgy gondolja, hogy még így is kitart a feleség mellett és nem tart szeretőt, legalább volt lehetősége.

2020. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
58%
Én simán bevállalnám ezeket az óriási veszélyeket. Inkább ezek, mint szex nélkül élni egy házasságban életem végéig! Sőt, lehet hogy csak egy alkalom lenne, az se baj, legalább lenne mire vissza emlékezni a halálos ágyon.
2020. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
18%

Nem hiszem,hogy jó tesz egy szerető a kapcsolatnak/házasságnak.

Én szerintem az egy végső megoldás,úgy értem mindent megtett,de semmi nem változott,akkor lép be a harmadik.

Szeretői viszony sokkal veszélyesebb,mint egy kaland.

Viszonynál keres valamit amit nem kap huzamosabb ideig,ez testi,lelki dolgok...

Szerintem biztos,hogy fáj a szakitás valamilyen okból a nőnek,férfinak,lassú,nehéz a feldolgozás.

2020. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Viszont szerintem szeretőt vagy viszonyt nem lehet tudatosan találni. Én 15 év után sem találtam, pedig a mai napig nyitott szemmel járok. Egyébként egy átlag embernek felfoghatatlan az a folyamat, amit egy szexmentes házasság okozhat. Ha csak annyit mondok, hogy az önbizalom maximális elvesztése, akkor már érthető hogy miért nem válik el. Nálunk ez már majdnem 20 èv, azaz ennyi ideje nem szexeltem úgy, hogy a libidóm teljesen normális. Ez a dolog mérhetetlen pusztítást végez egy ember lelki, érzelmi világában és az önmagába vetett hitében. Ezek az emberek már másabbak mint az átlag, és a reakcióik is.
2020. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%

Rövid ideig volt szeretőm. Talán akkor volt a legrosszabb állapotban a kapcsolatom. Csak veszekedni jártunk össze a párommal. Ha szóba hoztam, hogy régen szeretkeztünk, akkor jött, hogy nekem csak a szex...

Sokkal jobb kedvem lett a viszonylag rendszeres szeretkezéseknek köszönhetően és már nem hoztam szóba, hogy hetek óra nem volt semmi közöttünk. Megszűnt a veszekedés a szex miatt.

2020. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
A szerető azt jelenti, hogy hazudsz a másiknak. Nem tesz jót a kapcsolatnak, csak az egyik félnek egójának, amíg ki nem derül. Akkor még teljesen bedől tőle a bizalom, hisz ha ebben hazudsz, miért lehetnél másban őszinte. És minél több szereplő van (házastársak, gyerekek), annál többen mennek bele tönkre. Aki szerint nem gond, legyen olyan legény/leány, hogy megbeszéli a másikkal, hogy ugye neki se gond a nyitott kapcsolat. Akkor nem kell átvágni, megalázni és megkárosítani minimum azzal, hogy az időt, pénzt, energiát másra fordítod, mint a közös élet. Párhuzamként ha elvárnád, hogy ő megbeszélje veled, hogy keddenként teniszezni fog járni, ami a közös kasszából megy házasság esetén és mondjuk te szívsz addig a gyerekeitekkel, akkor ez egy kicsit még fontosabb infó lenne annál. Aki szerint ennyire semmiség és a másiknak is az lenne, kérdezzen rá otthon és máris kiderül.
2020. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!