Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki miért csalta meg a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért csalta meg a párját?

Figyelt kérdés

Aki már megtette, az miért tette? Szeretted a párod vagy a kapcsolatotok esélytelen volt már? Hogy történt? Előre eltervezted, vagy csak úgy hirtelen megtörtént? Te mondtad el a párodnak vagy ő jött rá? Csupán kíváncsiságból kérdezem.

Kort és nemet is írjatok, köszi!



2020. jún. 12. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Nőként csaltam meg
Férfiként csaltam meg
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Ellaposodott, Úgy éreztem nem fejlődtünk együtt. Lemaradt tőlem és vissza- húzott. Én kiléptem volna a házasságomból de a szintén házas partnerem nem.

Sosem tudódott ki. Még nincs egy éve, hogy vége lett. 4 évig tartott. 51 nő.

2020. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Már évek óta szenvedtem a kapcsolatomban. Én már régen véget vetettem volna ennek a kapcsolatnak, de a párom nagyon ragaszkodott hozzám. Aztán megkeresett egy lány, akit már nagyon régen ismertem és mindig is vonzódtunk egymáshoz. Nem érdekelt, hogy lebukom-e, mert ez a lány fontosabb volt. Sosem buktam le, de a szeretőm nagyon hamar szeretett volna közös életet.
2020. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Sose csaltam meg olyat, akit szerettem. Mindkét esetben megelőzte több év szexmentes időszak. Ilyen értelemben nem volt egyik sem megcsalás, mert gondolhatod, hogy milyen párkapcsolat az, amiben a férfi benne marad, ha a nő már nem hajlandó lefeküdni vele. Mindkét pasinak a lakhatása múlt rajtam, tehát érdekből voltak velem. Én csak azon csodálkozom, hogy mindketten totál kiakadtak, amikor felvilágosítottam őket arról, hogy lefeküdtem mással. Ők úgy gondolták, hogy mi még párkapcsolatban vagyunk. Hát nem tudom, 70 éves koromban valószínű én is azt fogom hinni, hogy egy párkapcsolat párkapcsolat szex nélkül is, de egyelőre attól elég messze vagyok korban, szóval én lakótársnak gondoltam őket.

Az elsőnek azért mondtam el, mert beleszerettem valakibe, aki megcsókolt és akkor döntöttem el, hogy újat kezdek.

A másodiknak nem magamtól mondtam el, hanem rákédezett, hogy van-e még esélyünk helyrejönni. Akkor felvilágosítottam.

2020. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld
2020. jún. 12. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Már a -1. perctől kezdve hazudott, nem csak szex volt azzal a csajjal, olyan szinten kötődtek egymáshoz, hogy már szinte párkapcsolatban voltak, kihasznált, semmibe nézett, minden szarra rávett, nekem kuss volt a nevem, mindenben az ő akarata érvényesült. Ezután jöttem én, kamatostul kapta vissza azt, amit én elszenvedtem tőle. Sajnálom, hogy nem volt hamarabb ennyi eszem és léptem le.
2020. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!