Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő/lány aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AresTech kérdése:

Van olyan nő/lány aki sosem csalta meg a párját és nem is tenné meg sohasem?

Figyelt kérdés
Bárki írhat véleményt, tapasztalatokat, ok-okozati összefüggéseket, hogy mi vezetett a megcsaláshoz, vagy miért nem tenné meg soha az aki olyan.

2019. dec. 18. 17:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Van, nem is kevés.
2019. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Van, sok
2019. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen igen. Volt már ilyen kérdés amúgy nem rég.
2019. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%
Igen. Eddig egy 7 és egy 10 éves kapcsolatom volt, vagyis az utóbbi most is tart. Ráadásul a férjem sokat van távol munka miatt. Mindig nagyon válogatós voltam férfiak terén, csak olyannal jöttem össze, illetve maradtam együtt, akivel elégedett vagyok. Nem könnyű normális párt találni, ezért megbecsülöm azt, aki van. Lehetőségem bőven lenne, és akadnak is jelentkezők, de nem érzem szükségét. Ha meg rossz lenne a házasságom, akkor kilépnék belőle.
2019. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Én sose értettem egyet ezzel a megcsalás-dologgal. Van egy párod, akit szeretsz, ha nem szereted akkor meg vess véget neki. Aki megtartja a biztosat, mert jó az, mellette meg félrekefél, az érzelmileg és lelkileg egy nagy zokni.
2019. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is ilyen vagyok.


Soha az életben nem tudnék tükörbe nézni egy ilyen tett után. Soha nem tennék ilyet és soha nem is tettem.

2019. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Nos 23 éves vagyok így a koromból adódóan és mert a soha erős kifejezés nem merném a nyakam tenni a dologra. De túl vagyok egy öt éves kapcsolaton amiben bőven volt hullám völgy de soha fel sem merült hogy megcsaljam a párom. Szerintem ilyet nem tesz az aki belé tudja magát élni a másik helyzetébe. A megcsalás nagyon komoly lelki károkat okozhat emellett az alapelvem hogy pont annyit várhatok el amit teljesíteni tudok amit magamtól is elvárok. Ha én csalhatok milyen jogon várom el a hűséget?és ez nem csak az adott kapcsolatban igaz hanem az összesben amibe részem volt.

Ezeken felül értelmét se látom a megcsalásnak. Számomra a szex az érzelmekről is szól. Tehát nem fekszem le olyannal aki iránt nincsenek érzéseim. Ha egy kapcsolatban más iránt vannak érzéseim akkor ott a kapcsolat már rég halott. Tehát akár ki is léphetek belőle és anélkül fekhetek le mással hogy bűntudatom lenne.

2019. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Én azt hittem hogy sose tudnám megtenni, de végülis megtettem. Nem éreztem semmit, nem bántott, elraktam magamban szép emlékként.
2019. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Van. Én például sosem tudtam megtenni ezt. Egyrészt, akit választok, azt okkal választom és ha valami probléma van, akkor addig küzdök, amíg szeretem és addig vagyok érdekelt a kapcsolat megmentésében is. Ha nem szeretem, akkor meg találkozni is teher vele és ilyen szempontból nagyon binárisan működöm. Addig maradok valakivel, amíg hűséges tudok lenni hozzá, ha nem tudok az lenni, akkor valószínűleg a szívem már máshol jár egy ideje, de ezt általában az elhidegülés elején észreveszem, mielőtt egyáltalán bárki képbe kerülne, szóval nincs soha átfedés (főleg hogy túllenni is idő rajta, azt pedig már szingliként szoktam, nem a kapcsolat végén).


A másik okom, amiért nem lépek félre az az, hogy nincs igazán szükségem senkire. Nem kapaszkodok emberekbe, szeretem az egyedüllétet és nehéz motiválni a szexszel. És nagyon nehezen kötődöm eleve emberekhez, szóval még azzal is nehéz érzelmeket és intimitást kialakítani, akire ténylegesen nyitok, véletlenül meg végképp kizárt, hogy csak úgy belezúgok emberekbe a párom mellett. Sosem voltam ez a romantikus, buta nő típus, mindig felmértem a terepet és a biztonságérzet után lettek érzéseim és vágyaim a másik iránt. Ha probléma van a kapcsolatomban vagy az életemben, inkább begubózok és emésztem magam, nekem ez a megküzdési stratégiám. És általában rá sem tudok nézni ilyenkor az emberekre, nemhogy hozzájuk meneküljek. Igaz, a páromra sem feltétlenül, de ha valakire, akkor inkább vele futok egy vita-kört.


Harmadrészt meg vannak elveim. Sok embert láttam tönkremenni a megcsalástól és magamnak sem kívánnám soha azt az érzést, hogy megcsaljanak. A lehetőségem kilépni megvan és nem is félek ezt a döntést meghozni, ha a helyzet indokolja. Nincs szükségem egy rossz kapcsolatban húzni az időmet, márpedig ahol úgy érezném, hogy mással (is) akarok lenni, az már rég nem egy jó kapcsolat. Ezt a fázist már nem szoktam megvárni. Tudod, az ember ellóghat egy este mással, ellóghat délutánokat, esetleg napokat mással, de az élete és a kapcsolata ugyanúgy ott lesz körülötte és ugyanaz a szar lesz, amiből nem lépett ki. Abba fecceljek energiát, hogy jól tudjak alibiket gyártani, rejtegetni a mobilom meg titkolózni és legyen egy frappáns válaszom arra, ha lebukás közelébe kerülök? Nekem ennyit nem ér ez az egész... Akkor inkább szakítok és csinálom nyíltan.

2019. dec. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Még nem volt párom, de sosem csalnám meg és nem is fogom. Nem vagyok kavargatós fajta, még úgy sem hogy egyedül vagyok, pedig megtehetném, de én nem vagyok ilyen. Főleg ha van egy párom, akit szeretek akkor még annyira sem. Még ha nem is működik valami, akkor sem futnék máshoz, hanem próbálnám megbeszélni és megoldani. Ugyanezt várom tőle is.
2019. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!