Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok problémám lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok problémám lehet még abból, hogy sohasem fogok ismerkedni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit sem tőlük. Amikor a barátaim ezzel nem hagynak békén, hogy miért nincsen még senkim sem és miért nem beszélgetek a lányokkal akkor nagyon ideges leszek ettől és utána rossz kedvem lesz. Nem vágyom rájuk. Hiába mondják nekem, hogy milyen szépek a lányok és oda kellene mennem hozzájuk egyszerűen nincsen hozzá kedvem és akaratom. Ha meg a lányokat vonják be a társaságunkba akkor meg egy szót sem szólok.

2019. márc. 10. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Unalmas már baxdmeg. Miért kell minden nap többször is kiírni ezt a szarságot?
2019. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Milyen minden nap?
2019. márc. 10. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem akarsz semmit tőlük, de ők teszik ki az emberiség felét, van köztük gyöngyszem, hidd el nekem, pedig iszonyat kritikus vagyok sokszor velük szemben, olyannyira, hogy pont emiatt esélyt sem adtam egy bizonyos lánynak még a haverkodásra sem, aztán most meg verem a fejem a falba, szóval csak lazán, hátha kifogsz egy olyat.
2019. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Miről beszélsz? Milyen minden nap?"


Az 1. arra gondolt hogy ezek a kérdések már 1 milliószor (nem nem vicc) ki lettek már írva.

És nem rohadna le a kezetek ha használnátok a keresőt.


Egyébként meg kb semmi hátrányod nem lesz. Pont ugyanúgy utazhatsz, tanulhatsz, építhetsz karriert mint kb bárki más. Lehet hogy még a főnököd örülni is fog hogy nálad ne kell a család miatt problémázni a melóval.

2019. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg persze a családommal sem tarthat senki sem sakkban.
2019. márc. 10. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyha testileg sem vágysz rájuk, akkor nincs ezzel semmi probléma, nem szenvedsz a hiányuk miatt. A többiek majd megszokják idővel, hogy ilyen vagy. Akadnak ilyenek, akik egyik nemhez sem vonzódnak.
2019. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyanhoz nem tudok vonzódni ami teljesen halálra van ítélve. A nőkhöz nem vagyok való.
2019. márc. 10. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:

"Buzzi e vagy?" :))


Ettől jobb kedved lesz.. :D


[link]

2019. márc. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!