Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő/lány aki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AresTech kérdése:

Van olyan nő/lány aki sosem csalta meg a párját és nem is tenné meg sohasem?

Figyelt kérdés
Bárki írhat véleményt, tapasztalatokat, ok-okozati összefüggéseket, hogy mi vezetett a megcsaláshoz, vagy miért nem tenné meg soha az aki olyan.

2019. dec. 18. 17:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csaltam meg egy partnerem sem. Cserébe engem igen.
2019. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
29%
Ismertem olyan not, aki nagyon megcsalas ellenes volt. Aztan megiscsak megcsalta a parjat...velem.
2019. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
ritka, engem két volt barátnőm is megcsalt.
2019. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon megbotlottam egyszer.Elmúlt a tűz az akkori kapcsolatban, ma már nem tenném. Azóta sem tettem ilyet.A jelenlegi férfit az életemben soha nem csalnám meg.
2019. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
soha ne mondd azt h soha
2019. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
90%

A rövid válasz, hogy szeretem és ez így logikus.

A hosszabb válasz meg az, hogy mindig is hülyének néztem azokat akik ilyenekkel bonyolítják az életüket. Azokon a szinteken, ahol én kapcsolatnak tekintek egy kapcsolatot, megcsalni egymást jóformán lehetetlen. A párom minden cuccomhoz hozzáfér, velem él, munka után szinte egyből találkozunk, szinte nem is volt olyan alkalom az évek alatt, hogy nagyon kimaradoztunk volna egymás mellől. Mindenkit ismerünk, akivel a másik tartja a kapcsolatot, mondhatni az életünk 90%-a teljesen közös. A karácsonyi ajándékot is csak úgy tudtam eltitkolni előle, hogy rámutattam a fiókomra és azt mondtam, hogy a te érdekedben abba ne nagyon nézz bele a következő két hétben. Nem tudnám eltitkolni előle és nem is akarnám. Mellette vagyok otthon az otthonomban, mellette élet az életem. Remélem, ez addig tart, ameddig bírjuk lélegzettel, de ha nem, akkor is évek kellenének szerintem magamban elvarrni a szálakat. Az exemmel is így volt, egy év 4 hónapig senkit sem kívántam, nem érdekeltek az emberek. Jól érzem magam mellette és a többi emberrel kapcsolatban csak annyira érzem magam képesnek, hogy kémia nélkül elismerjem, hogy jóképű vagy hogy emberileg szimpatikus. Ennyi telik tőlem

2019. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszem kockára vagy tönkre évek emlékét és boldogságát egy 5 másodperces orgazmusért vagy azért, hogy valakivel összeérintsem az ajkam. Előbb-utóbb minden kiderül, ha megtenném, ez is ki fogna...
2019. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%

Sosem eszembe se jutna ilyesmi. Hiszen szeretem, mindennél és mindenkinél jobban. Mindig ott volt velem a legnehezebb időkben, a legboldogabb pillanatokban is. Vigyáz rám és szeret. Alig várom most 6 év után is, hogy hazaérjünk munkából és egymásba rohanjunk és egy romantikus este után egymás karjaiban aludjunk el. Mint 10-ből 9 nap. Sosem unom meg azt, akit szeretek. Ha meg is unom, vagy egyhangú lesz az életünk, attól még akkor is szeretem és nem más férfinál keresem az izgalmat.

Bár én mondjuk nagyon kötődök, ha vki közel kerül a szívemhez, azt nagyon nehezen tudom elengedni.

2019. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

En egyszer csaltam, de gyakorlatilag 2 hete ismertem (es voltunk egyutt) es az exszel meg nem zartuk le normalisan, volt egy bucsuszex es ugy erzem kellett is h a masikra tudjak koncentralni. Sem ot, sem az utana kovetkezo barataimat, ferjemet nem csaltam meg az elmult 15evben.

Nem azert vagyok/voltam veluk h atverjem oket, annyira meg sosem viszketett h ne tudjam felmerni kit bantanek meg vele v mit veszitek. 37N

2019. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
15 ös,de bizony mondom hogy soha!Ha nem működne a dolog nem lennék vele,de meg nem csalnám. Nem vagyok már fiatal, és mindig jó volt a szex.Ilyen "kémia"mint vele nem volt és nem is lesz.
2019. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!