Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HKO123 kérdése:

Van olyan férfi aki nem csalta még meg a feleségét, párját és nem is tenné sosem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 22:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Én azt nem értem, miért ne csaljam meg, ha van rá lehetőségem.
2020. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Én még nem. Gondolom ezért is csaktak meg. Van ez így.
2020. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
Akik karrieristák, a munkába temetkeznek, hosszú távon elhanyagolják a párjukat és emiatt az csalja meg őket.
2020. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem tettem ilyet és legjobb tudomásom szerint fordítva sem történt. 36/f
2020. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Igen , van ilyen férfi. Az kell hozzá, hogy őszintén szeresse a párját, mindent meg tudjanak beszélni, legyenek nyitottak egymással.


Nem azt mondom, hogy a nő hibája, ha megcsalják, mert egyáltalán nem!! De vannak ennek előjelei, amit sokan szeretnek a szőnyeg alá söpörni ahelyett, hogy megbeszéljék.

2020. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
12 évig voltam nős, ezalatt hűséges voltam. A feleségem fiatalon meghalt, és nekem nem kell más. Pedig a házassági eskü csak addig kötelez, amíg a halál el nem választ. Szóval nem csak ilyen férfi van, hanem még ilyenebb is! Fontos leszögeznem, hogy fiatal vagyok (44), jóképű, magas, szóval lenne jelentkező. De én nem csak hiszek az örök szerelemben, hanem ezt is érzem. Mások szerint hülye vagyok. Szerintem meg az a hülye, aki nem ilyen szerelemből házasodik. Mert máshogy nincs is értelme házasodni.
2020. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#6 Engem meg hülyének néztek, hogy nem kötök szerződést arra az esetre ha majd osztoszkodni kell... Én csak annyit mondtam, hogy sosem tudnék feleségül venni olyat akiben nem bízok meg.
2020. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Van. Megromlott a házasságunk, 1,5 évig ahhoz se volt kedvünk, hogy egymáshoz érjünk. Én biztos voltam benne, hogy megcsalt ezalatt. A konfliktus miatt elhidegültünk, 1,5 év után beleszerettem másba. Akkor felajánlottam neki a nyitott kapcsolatot, de azt mondta, nem tud más nőhöz menni, amíg a felesége vagyok. Én akkor már nem éreztem magam házasnak régen, de ő igen. És jóképű férfi, mielőtt azt hinnéd, hogy a külsejével bármi gond van.
2020. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
ui: 10 évről beszélek (8-as vagyok)
2020. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Igen, itt vagyok. Nemrég tettem fel pont kérdést, hogy emberek miért hiszik ezt akkora képtelenségnek. Rohadt szánalmasnak tartom, hogy ez csodaszámba megy... Egyáltalán nem csoda és nem hatalmas teljesítmény, ha nem vagy egy tetves csúszómászó, hanem emberhez méltó értékrenddel bírsz és a szeretted megalázásától nemhogy nem áll fel, hanem a gyomrod is összeszorul.



Parancsoljatok, lehet papucsozni, ahogy a haverokkal teszitek, ha nem csorgatja veletek a nyálát a nője háta mögött. Voltam ilyen baráti kör része, tudom, mi zajlik ott...

2020. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!