Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HKO123 kérdése:

Van olyan férfi aki nem csalta még meg a feleségét, párját és nem is tenné sosem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 22:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
És mielőtt a 3-as és társa azt hiszik, hogy a páromnak ezért cselédnek kell lennie és automata szopógépnek az ágyban: nem. Egy teljesen normális, intelligens nő, akitől sosem vártam, hogy ne csináljon karriert vagy még egy diplomát.
2020. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7%
Ha csak sz.pattam az megcsalas? Mert ha nem,akkor meg nem csaltam meg!
2020. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Soha nem tudnám megcsalni a feleségem. Ő a tökéletes nő miért is csalnám meg. 18 éve vagyunk együtt
2020. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a férjem soha nem csalt meg. Én elhiszem, szerintem ezt azért megérzi sz ember, mármint a másik viselkedésén. Mi ugyanúgy imádjuk egymást, mint a kapcsolatunk elején.
2020. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csaltam meg a feleségemet, és nem is tervezem. Több, mint 10 éve vagyunk együtt. Ő a gyerekeim anyja, szeretem őt, tökéletesen passzolunk egymáshoz minden téren, jó vele beszélgetni, szexelni, bármit csinálni. Hülye lennék egy akármilyen numeráért ezt kockáztatni.

30F

2020. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 zebike26 válasza:
24%
Nem tudom eddig még sajnos nem találkoztam hűséges férfival. Nem tudom hogy miért. De ennek ellenére nem tartom kizártnak hogy van ilyen,csak én szerintem nagyon ritka. Bár sosem fogom megérteni a hütlenséget mert ott már nincs tisztelet.szerintem inkább megbeszélni kell.
2020. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Egyszerűen ilyen vagyok. Férfiként fontos nekem az adott szó. Hűséget fogadtam és be is tartom 15 éve.
2020. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. 20 éves házasság, de soha nem csaltam meg a feleségem. Pedig lehetőség lenne, lett volna rá bőven. Az más kérdés, hogy ő megcsalt.:) Most mindent megtenne, hogy ne váljunk el, mélységesen megbánta. Azt hiszem ezzel elkésett... /44F
2020. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Sem en(41), se egyik baratom nem tett ilyent.

Egyszeruen tisztessegtelennek tartjuk, meg amugy is meg lehet mindent beszelni.

2020. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 kriszpo ***** válasza:
27%

Van. 13 éve vagyok együtt a feleségemmel. Sosem csaltam meg. Pedig lett volna rá alkalom nem is egy. Kísértés mindig van. A kérdés, hogy gyenge vagy vagy erős vagy és ellen tudsz állni. De mivel nem vagyunk egyformák, ezért nem várható el mindenkitől, hogy erős legyen.

UI: ha 20 év múlva teszed fel ezt a kérdést, akkor már lehet, hogy nem ezt a választ adom...

2020. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!