Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nègy ève van egy szeretőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève van egy szeretőm. Felesegem semmit sem tud errol. Boldog nő, akkor mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 07:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%

"De itt mindenki tényleg egy szent? Soha életében nem hajtott át egy sárga lámpán, soha nem szeretett volna felpofozni egy idegesítő hülyét?"

Autóm nincs. Idegesítő hülyét szerettem VOLNA felpofozni, de nem tettem meg. Kérdező se kapná, amit kap, ha azt írná, hogy szerette volna megcsalni az asszonyt, de nem tette meg.


"Ebbe a nagy erkölcsbe belefér az, hogy egy embert virtuálisan megköveztek, darabokat szaggattok ki belőle, mint egy farkasfalka?"

Ő írta ki a kérdést, nyilván számíthatott rá, hogy ilyen válaszokat fogsz kapni.

Egyébként baráti körömben van, aki nyitott házasságban él, van, aki poliamor kapcsolatban, és van, akinek tartós kapcsolat helyett alkalmiak vannak sorban, egyiket se ítélem el, még ha én nem is élnék így. A különbség az, hogy ők nem vernek át senkit.

2020. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
33%
Semmi
2020. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Kreténbácsi válasza:
63%

Most akkor mi van, tanácsot kérsz, vagy csak villogni akarsz? 😁

Ezért sajnálom, hogy nincs már Maunikaa show. Ott meg is néztem volna ezt a storyt. 😂

2020. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 ququcs ***** válasza:
77%
"mi ezzel a baj"" az hogy egy disznó vagy ! Ezek mellett tudsz a feleséged szemébe nézni ????
2020. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg a feleséged, majd ő megmondja.
2020. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%
Semmi, mert valószínűleg neki is van.
2020. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!