Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó nős férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartó nős férfiak! Egyszerre két nőt szerettek? Mi tart a feleségetek mellett? Fontos nektek a szeretőtök is vagy csak a szexre kell?

Figyelt kérdés
Hosszabb ideje viszonyt folytató férfiak válasza érdekelne . Miért járatok félre hosszú hónapok óta ugyanahhoz a nőhöz? Megmozgatott bennetek érzelmileg is valamit vagy csak szimplán a teste fontos? A válás eszetekbe sem jutott ?

2019. dec. 25. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez olyan mintha egy hal kérdezgetne a szárazföldi életről. Nincs mit beszélni róla. Annak aki csak érdeklődik javaslom este 9kor a szürke 50 árnyalatát vagy egy személyes találkozót:)
2019. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Karesz6969 ***** válasza:
67%
Nem, a válás eszembe sem jut és a szeretőimnek sem...elég az ha megkapjuk mind azt amit otthon csak immel-ámmal vagy sehogyan sem....érted?
2019. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Az egyiket dugja, a másik főz neki.
2019. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a farka vezerli az ilyen pasit , mert neki ” jár”.

Elöfordulhat , szerintem gyakran elö is fordul , hogy odacsipi a fulet , es borit a szeretö miatt , peldaul ha az sokkal fiatalabb mint a feleseg , vagysovanyabb

Ennyi eleg szerintem , hogy veget erjen egy hazassag

2019. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
En harom eve vagyok a szeretommel, mindkettonket otthon var a csalad, szeretjuk egymast de eselyunk sincs kozos jovore.
2019. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Az ember nem mongám és magántulajdon. De csak 9hónapig volt szeretőm. És akkor is a páromba voltam szerelmes akár milyen furcsa. Meg ma is, pedig évi 1szex van otthon és csók meg ölelés sincsen... A szeretőmnek is csak egy tárgy voltam.
2020. jan. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Először kialakultak az érzelmek majd kiderul hogy fantasztikus az ágyban, ugyanakkor annyira nincs lehetőségem megismerni hogy ezért valtsak
2020. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Független vagyok, én vagyok az egyik hölgy szeretője aki házas. 40f
2020. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!