Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nègy ève van egy szeretőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nègy ève van egy szeretőm. Felesegem semmit sem tud errol. Boldog nő, akkor mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 07:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire nem érzed rossznak amit teszel. Akkor kérdezd meg töle, hogy mi a véleménye arról amit teszel ha ezt nem teszed meg akkor sejted, hogy nem jó dolog ez.
2020. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogy kiderül.

És neked nagyon rossz lesz.

2020. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyenek mindig pofára esnek.Ha kiderül,márpedig ki fog,nagyon szar lesz neked azt hidd el.
2020. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%
Láttam ám! Karma
2020. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
59%
Ismét a rögtönítélő törvényszék:). Szerintem a kérdező vagy provokátor vagy naiv. Tisztelt Kérdező! Az ilyen kérdésre téged minősítő tömegek szerintem nők többnyire:) Szóval ne itt érdeklődj, főleg ne ilyen kérdéssel. Mire jó ez a kérdés különben? Mit szeretnél megtudni?
2020. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
34%
Háát.....biztos le leszek pontozva de irigyellek kérdező ha tényleg így titokba tudod tartani. Ha ebből ő semmit nem vesz észre (tehát ő az első és ott vagy neki bármikor amikor kell) akkor szerintem ez belefer. Én sosem kértem a férjemtől hogy élete végéig hű legyen. Csak annyit kértem hogy soha ne tudjak róla és ne érezzem ha megcsal. Más kérdés hogy ő nem olyan aki ezt meg tudná tenni. És én sem vagyok olyan. Pedig annyi vágyam lenne....de nemet mondok rá mert félek hogy valaha rájön. És azt nem bírnám ki. Az egész addig van rendben, míg a másik fél tényleg mit se sejt. De nagyon ritka ha valaki ezt tényleg póker arcal tudja művelni, főleg ha rendszeres szeretője van. Egy alkalmi affért könnyű eltusolni.
2020. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
12%
Tiszta sor, hogy amit a kérdező tesz (vagy állítja, hogy tesz), az helytelen. Nem véletlenül kérdezte. De itt mindenki tényleg egy szent? Soha életében nem hajtott át egy sárga lámpán, soha nem szeretett volna felpofozni egy idegesítő hülyét? Ebbe a nagy erkölcsbe belefér az, hogy egy embert virtuálisan megköveztek, darabokat szaggattok ki belőle, mint egy farkasfalka?
2020. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Nagyfater ***** válasza:
66%
Azt te csak hiszed, hogy a feleséged nem tud róla. Nem érdekli, és ez azt jelenti, hogy férfiként, emberként nulla vagy számára, és nagy eséllyel ő is megcsal téged. Ha ez neked így jó, az a te dolgod. Arra azért készülj fel, hogy amikor a szeretőd megun, és lapátra tesz, akkor megtudod, mit jelent két szék közül a pad alá esni....
2020. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Györgyi007 válasza:
49%
Sajnos a társadalom nem találja elfogadtatónak.Pedig igazából mindenki vágyik rá,de inkább ellenállnak a kísértésnek a kapcsolatuk miatt.Szerintem ez csak a testi vágyak kielégítése.Egyáltalán nem jelenti azt,hogy ne szeretné a másikat.Ha ezt megértenék az emberek én is kapnák az alkalmon,de tudom,hogy féltékenykedés lenne belőle és inkább nem kockáztatok.Félek,hogy elrontaná a családot.Előbb utóbb úgyis kiderül és rosszul fog esni neki,mert kevesen értik ezt meg.Egy nyitott kapcsolatban pedig elítélik az embert.
2020. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%
#27 én ugyan nem vagyok szent, hajtottam át még piroson is meg tettem már egyéb csúnya dolgokat, de sose csaltam 4 évig a párom. De nem is az a lényeg, hanem hogy hogyan nyilatkozik valaki a saját botlásairól. Én nagyon megértő tudok lenni, az ember le-letéved a helyes útról; ha ezt őszintén elmeséli az ő szemszögéből, érezhetően maga is bánva a tettét, eszembe se lenne még belerúgni. A kérdező ezzel szemben nulla empátiával, érzelmi intelligenciával és számomra elég ellenszenves párkapcsolati értékrenddel ír a helyzetéről a bűntudat morzsája nélkül, bizonygatva, hogy ez így mindenkinek jó.
2020. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!